piątek, 24 maja, 2024

Sesja rady dzielnicy Praga-Północ. Debata na temat śmieci

Udostępnij

W najbliższą środę odbędzie się sesja rady dzielnicy Praga-Północ. Radni będą debatować nad studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania miasta, a także ma temat sposoby naliczania opłat za śmieci.

Wśród spraw, którymi zajmą się radni Pragi, będzie dyskusja na temat sposobu naliczania opłat za wywóz śmieci. Na pytania radnych i mieszkańców będzie odpowiadała dyrektor Zarządu Gospodarowania Nieruchomościami – Bożena Salich. Radni pochylą się też nad projektem uchwały zmieniającej studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego Warszawy.

Jednym z punktów obrad będzie też przyjęcie stanowiska, w którym rada dzielnicy zaapeluje do mieszkańców Pragi-Północ o masowy udział w szczepieniach przeciwko COVID-19.

Sesja odbędzie się 12 maja, o godz. 16, w trybie zdalnym. Aby wziąć udział w sesji należy skontaktować się z Wydziałem Obsługi Rady pod adresem: ppn.wor@um.warszawa.pl

Dziękujemy, że przeczytałeś/aś nasz artykuł do końca. Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Dołącz do nas i śledź portal Przegladpraski.pl codziennie na Facebook/Przegladpraski

Wiadomości

Wiadomości lokalne