piątek, 14 czerwca, 2024

Sprawdzą liczniki ciepła, ale nie wejdą do mieszkania

Udostępnij

Dziś rozpoczyna się comiesięczny odczyt liczników w budynkach na Pradze Północ, do których Veolia Energia Warszawa dostarcza ciepło. Odczyty odbywają się drogą radiową, co oznacza, że proces nie wymaga obecności przedstawiciela firmy w mieszkaniu.

Odczyty ciepłomierzy zostaną dokonane w dniach 21-23 lipca. – Odczyty odbywają się zdalnie, bez obecności pracowników naszej firmy w budynku. W indywidualnych przypadkach monterzy dokonują odczytów w pomieszczeniu węzła cieplnego, ale nigdy nie wchodzą do mieszkań, ponieważ nie ma takiej potrzeby – tłumaczy Adam Rafalski, dyrektor Biura Komunikacji Veolia Energia Warszawa.

Zwracamy szczególną uwagę na osoby, które mogą podszywać się pod pracowników Veoli i pod pozorem sprawdzenia liczników ciepła wejść do naszego mieszkania.W przypadku, gdy będziemy świadkami takiej sytuacji należy bezzwłocznie zawiadomić policję.

Dziękujemy, że przeczytałeś/aś nasz artykuł do końca. Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Dołącz do nas i śledź portal Przegladpraski.pl codziennie na Facebook/Przegladpraski

Redakcja
Redakcja
Przegląd Praski. Prawy brzeg informacji

Wiadomości

Wiadomości lokalne