piątek, 14 czerwca, 2024

Świąteczne atrakcje w duchu EKO w Galerii Wileńskiej

Udostępnij

Galeria Wileńska przygotowała wyjątkowe świąteczne atrakcje. W praskim centrum handlowym powstała wyjątkowa strefa Cardblocks – tekturowych ekoklocków, z których można układać różnorodne figury. Odwiedzający będą mogli obejrzeć świąteczną scenografię wykonaną z Cardblocksów, kupić klocki oraz zapakować prezenty w specjalnie przygotowanej strefie.

Do 23 grudnia w Galerii Wileńskiej czynna będzie wyjątkowa strefa tekturowych klocków Cardblocks. Klienci wraz z animatorami mogą zbudować przestrzenne konstrukcje według wzorów oraz ułożyć dowolne budowle swojego pomysłu. Klocki wykonane są ze szlachetnej tektury, dzięki czemu mogą być składane wielokrotnie. Zabawa klockami Cardblocks to kreatywna rozrywka dla całej rodziny, która uczy koncentracji oraz relaksuje. W Galerii Wileńskiej powstała świąteczna scenografia zbudowana z Cardblocksów. W strefie znajdzie się również jedyne w Polsce stanowisko sprzedażowe Cardblocks, w którym klienci będą mogli zakupić zestawy klocków. Stoisko jest otwarte do 23 grudnia w godz. 10.00 – 20.00.

— W Galerii Wileńskiej o ekologii myślimy przez cały rok, dlatego nasze nowe ozdoby świąteczne wykonane są z biodegradowalnego materiału pochodzenia naturalnego. Przygotowaliśmy również wyjątkowe atrakcje dla naszych klientów. Nasza świąteczna strefa wypełni się innowacyjnymi tekturowymi klockami, a doradcy na stanowisku pakowania prezentów wykorzystują w większości opakowania pochodzące z recyklingu. Zapraszamy wszystkich do odwiedzenia naszego centrum przed świętami – mówi Marta Chojnacka, dyrektor Galerii Wileńskiej.

Strefa pakowania prezentów

Galeria Wileńska przygotowała także strefę pakowania prezentów, w której klienci posiadający Kartę Stałego Klienta mogą zapakować dwa prezenty bez żadnej opłaty, a pozostałe osoby po przekazaniu symbolicznej kwoty do puszki. Zebrana suma zostanie przekazana na cele charytatywne. By skorzystać z promocji warto założyć Kartę Stałego Klienta – można to zrobić w infopunkcie, który znajduje się na parterze centrum lub za pomocą aplikacji mobilnej „Galeria Wileńska”. Podczas planowania akcji pakowania prezentów centrum handlowe również nie zapomniało o ekologii. Większość materiałów, w które zostaną zapakowane prezenty, to papiery pochodzące z recyklingu lub posiadające certyfikat FSC, a plastikowa folia zostanie zastąpiona biodegradowalnym celofanem. Strefa będzie czynna od poniedziałku w godz. 15.00-20.00 oraz w soboty i niedziele od 11.00 do 20.00.

wagon swiateczny
Świąteczny symbol Galerii Wileńskiej. Wagonik metra. Fot. Mat. prasowe.

Ekologiczne dekoracje świąteczne

Świąteczny nastrój w Galerii Wileńskiej dopełniają nowe, piękne ozdoby świąteczne. W tym roku motywem przewodnim są gwiazdy i śnieżne płatki. Przed wejściem głównym do centrum stanął świąteczny wagonik metra otoczony reniferami, z którymi klienci chętnie robią sobie zdjęcia. Warto zwrócić uwagę na fakt, że część tegorocznych ozdób została wykonana z biodegradowalnego tworzywa, wyprodukowanego z surowców odnawialnych pochodzenia biologicznego. Dzięki zastosowaniu innowacyjnych technologii, część dekoracji może zostać poddana recyklingowi. Ważnym aspektem jest dbałości o środowisko jest również aspekt energetyczny. Cała realizacja została przygotowana w technologii LED, tak by zużycie prądu było jak najmniejsze.

Dziękujemy, że przeczytałeś/aś nasz artykuł do końca. Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Dołącz do nas i śledź portal Przegladpraski.pl codziennie na Facebook/Przegladpraski

Wiadomości

Wiadomości lokalne