piątek, 14 czerwca, 2024

Świąteczne upominki od mieszkańców zoo. Zobacz co wymyślili Arnold, Mandy czy Chilli

Udostępnij

Jeśli zastanawiacie się nad świątecznym upominkiem dla najbliższych, koniecznie odwiedźcie praskie zoo. Pracownicy ogrodu, wspólnie z mieszkańcami, przygotowali specjalne zestawy prezentowe.

– Razem z naszymi zwierzakami przygotowaliśmy dla was niespodzianki, są to zestawy prezentowe w różnych cenach od 20 zł do 60 zł – informuje Miejski Ogród Zoologiczny.
W Punkcie Obsługi Klienta przy ul. Ratuszowej 1/3, czynnym codziennie (oprócz poniedziałku) w godz. 9-14.30, można znaleźć: zestaw od zebry Hermiony, zestaw od szympansicy Mandy, zestaw od myszojelenia Arnolda, zestaw od irbiski Ayany i zestaw od bongo Chilli.

W zestawach są m.in.: magnes, książka, pendrive z irbisem, parasolka, przewodnik po zoo, mapa i wiele innych. – A do każdego nasi bohaterowie: Hermiona, Mandy, Arnold, Ayana, Chilli dorzucili jeszcze… gratisy – zachwalają pracownicy zoo.

Dziękujemy, że przeczytałeś/aś nasz artykuł do końca. Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Dołącz do nas i śledź portal Przegladpraski.pl codziennie na Facebook/Przegladpraski

Wiadomości

Wiadomości lokalne