czwartek, 20 czerwca, 2024

Święto Niepodległości na Pradze-Północ. Parada historyczna i piknik

Udostępnij

11 listopada w Warszawie z okazji Święta Niepodległości odbędzie się niemal 30 zgromadzeń. Własne obchody zaplanowała też Praga-Północ.

11 listopada o godz. 12.00 pod Parafią Katedralną pw. Św. Michała Archanioła i Św. Floriana Męczennika rozpoczną się obchody dzielnicowe z okazji 103. rocznicy odzyskania niepodległości, organizowane przez Urząd Dzielnicy Praga-Północ.

Parada historyczna i piknik na Pradze

Spod Katedry wyruszy parada historyczna, w której wezmą udział grupy rekonstruktorskie. Następnie o godz. 13.00 rozpocznie się piknik historyczny na pl. Hallera, gdzie mieszkańcy będą mogli obejrzeć wystawę pojazdów wojskowych oraz uzbrojenia z różnych okresów XX wieku.

plakat Praskie obchody Święta Niepodległości
Praskie obchody Święta Niepodległości

Dziękujemy, że przeczytałeś/aś nasz artykuł do końca. Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Dołącz do nas i śledź portal Przegladpraski.pl codziennie na Facebook/Przegladpraski

Kamil Ciepieńko
Kamil Ciepieńkohttps://kamilciepienko.pl/
Redaktor i twórca Przeglądu Praskiego. Publicysta i samorządowiec. Radny dzielnicy Praga-Północ od 2010 r. Z Pragą jest związany od pierwszych dni życia. Fundator i prezes Fundacji Praga Pomaga.

Wiadomości

Wiadomości lokalne