środa, 17 lipca, 2024

Święto Ząbkowskiej wraca po latach

Udostępnij

Jutro, 23 lipca, w urzędzie dzielnicy Praga Północ odbędzie się otwarte spotkanie organizacyjne w sprawie „Święta Ulicy Ząbkowskiej”, które odbędzie się 19 września 2015 roku.

Spotkanie będzie dotyczyło organizacji i programu imprezy, która została reaktywowana po czterech latach. Ostatni raz „Święto Ulicy Ząbkowskiej” zorganizowano w 2011 roku. W kolejnych latach urzędnicy nie mogli porozumieć się z drogowcami, którzy z powodu budowy metra nie godzili się na zamknięcie ulicy dla ruchu.

W spotkaniu będą uczestniczyć prascy artyści i twórcy, restauratorzy oraz przedstawiciele urzędu odpowiedzialni za organizację święta. Inicjatorem spotkania jest Kamil Ciepieńko, przewodniczący komisji kultury i sportu oraz Dariusz Wolke, wiceburmistrz dzielnicy.

Spotkanie odbędzie się 23 lipca 2015 r. o godz. 14.00, w sali konferencyjnej Urzędu Dzielnicy Praga-Północ, przy ulicy Kłopotowskiego 15.

Dziękujemy, że przeczytałeś/aś nasz artykuł do końca. Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Dołącz do nas i śledź portal Przegladpraski.pl codziennie na Facebook/Przegladpraski

Redakcja
Redakcja
Przegląd Praski. Prawy brzeg informacji

Wiadomości

Wiadomości lokalne