poniedziałek, 22 kwietnia, 2024

Święty Mikołaj będzie szukał pomocnika

Już w niedzielę, w Galerii Wileńska odbędzie się impreza z okazji Mikołajek. Jedną z atrakcji będzie świąteczna gra miejska dla dzieci i rodziców przygotowana przez Zwalcznude.pl

Impreza odbędzie się w godz. 12-18, na II piętrze Galerii Wileńska. W strefie dziecięcej zostanie zaaranżowana scena ze świątecznymi animacjami i konkursami. Tu również Św. Mikołaj będzie rozdawał dzieciom prezenty.

Gra miejska, której fabułę przedstawiamy poniżej, odbędzie się w godz. 12-16. Punkty, które uczestnicy będą odwiedzać, zostaną zlokalizowane w pasażach Galerii i w wybranych sklepach.

Podczas wydarzenia na dzieci czeka mnóstwo zabawy w świątecznej atmosferze, a także liczne konkursy z nagrodami ufundowanymi przez najemców Galerii.

  • Fabuła gry miejskiej:
    (zapisy na stronie: www.zapisynagre.pl)

Święty Mikołaj przeprowadza nabór na stanowisko Pomocnika Świętego Mikołaja. Niestety, uporczywa choroba dopadła połowę jego elfów, a bez ich wsparcia – świąt nie będzie! Przez to zamieszanie i brak osób, które dbają o przebieg świąt, choinki nie palą się, ozdoby nie świecą, a zabawki nie są zapakowane.

Zapraszamy wszystkich śmiałków do świątecznego wyzwania. Uratuj wytwórnię zabawek i zostań najlepszym pomocnikiem Białobrodego! Aby się nim stać, trzeba posiadać wyjątkowe umiejętności – i właśnie temu służy Akademia Elfów Świętego Mikołaja.

Akademia Elfów Świętego Mikołaja znajduje się na Biegunie Północnym. W tych specjalnych okolicznościach przeniesiono ją do naszej stolicy. Tak jak na Biegunie, Akademia podzielona jest na departamenty, które wspólnie przygotowują święta. Dzieci będą miały możliwość odwiedzenia m.in. departamentu sortowania listów, dekoracji świątecznych, klocków, lalek oraz pakowania prezentów.

Do wygrania czekają wspaniałe nagrody. Jeżeli Mikołajowi uda się pozyskać nowych pomocników, rozbłyśnie piękna choinka przed Galerią Wileńską, nasz symbol radości świąt.

Redakcja
Redakcja
Przegląd Praski. Prawy brzeg informacji

Najnowsze informacje

Podobne wiadomości