niedziela, 14 lipca, 2024

Titanic i Gladiator na praskiej plaży. Wyjątkowy i bezpłatny koncert

Udostępnij

W piątek na plaży Rusałka usłyszymy największe przeboje muzyki filmowej. Milena Lange, artystka o wyjątkowym głosie, z towarzyszeniem fortepianu i kwintetu smyczkowego, zaprezentuje muzyczne tematy z „Titanica”, „Gladiatora” czy „Pewnego razu na Dzikim Zachodzie”. Koncert zakończy mocny warszawski akcent!

Warszawskie Stare Miasto i Wisła w promieniach zachodzącego Słońca będą oprawą koncertu muzyki filmowej na warszawskiej Pradze. Milena Lange to sopranistka obdarzona wyjątkową barwą głosu oraz wszechstronnymi możliwościami wokalnymi. Z towarzyszeniem fortepianu i kwintetu smyczkowego zaprezentuje publiczności przeboje muzyki filmowej znane z kinowych i telewizyjnych hitów. Usłyszymy między innymi tematy z „Titanica”, „Gladiatora” czy „Pewnego razu na Dzikim Zachodzie”. Koncert zakończy mocny warszawski akcent.

– Plaża Rusałka to najpiękniejsze miejsce nie tylko Pragi, ale całej Warszawy. Świetna plaża z rewelacyjnym widokiem na Stare Miasto. Pejzaż jak na obrazach Canaletta. I na takim tle, przy zachodzącym słońcu, posłuchamy pięknego głosu Mileny Lange w pełnych liryki tematach filmowych. Tego nie można przegapić! – zaprasza Jacek Wachowicz, zastępca burmistrza Pragi-Północ.

Piękna muzyka, plaża, leżaki i zachód Słońca nad Starówką. Czy może być lepszy pomysł na spędzenie piątkowego, wakacyjnego wieczoru?

Dobry Wieczór Prago! – koncert muzyki filmowej

Koncert odbędzie się w sobote 28 lipca 2023 r. o godz. 20:00, na Plaży Rusałka, przy ul. Wybrzeże Szczecińskie, wejście na wysokości ul. Ratuszowej Wstęp wolny.

Dziękujemy, że przeczytałeś/aś nasz artykuł do końca. Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Dołącz do nas i śledź portal Przegladpraski.pl codziennie na Facebook/Przegladpraski

Kamil Ciepieńko
Kamil Ciepieńkohttps://kamilciepienko.pl/
Redaktor i twórca Przeglądu Praskiego. Publicysta i samorządowiec. Radny dzielnicy Praga-Północ od 2010 r. Z Pragą jest związany od pierwszych dni życia. Fundator i prezes Fundacji Praga Pomaga.

Wiadomości

Wiadomości lokalne