wtorek, 23 lipca, 2024

Trzecia dyskoteka na balkonach Pragi. Na ulice wyjedzie platforma z Dj-em

Udostępnij

W sobotę na ulicach Pragi-Północ znów pojawi się platforma z DJ-em. To trzecia edycja największej mobilnej dyskoteki w Warszawie.

Pierwszą edycję Praskiej Dyskoteki Balkonowej w 2020 r. śledziło w internecie ok. 40 tys. osób. Rok później transmisję zobaczyło już ponad 310 tys. osób! Jak będzie tym razem?

Impreza została wymyślone przez Kamila Ciepieńko, radnego ze stowarzyszenia „Kocham Pragę” w odpowiedzi na obostrzenia, w tym brak wydarzeń kulturalnych, które przyniosła ze sobą pandemia COVID-19. Impreza, podczas której mieszkańcy bawili się we własnych mieszkaniach, w czasie gdy pod ich oknem Dj puszczał muzykę, okazała się sukcesem.

– Wydarzenie zostało wymyślone po to, by choć trochę oderwać mieszkańców od samotności, właśnie z powodu ograniczeń spowodowanych przez pandemie. Dziś, gdy nie ma już żadnych obostrzeń, impreza znów się odbywa i na stałe wpisała się w kalendarz wydarzeń – mówi radny Ciepieńko.

Praska Dyskoteka Balkonowa wystartuje o godz. 17 spod urzędu dzielnicy przy ul. Kłopotowskiego 15. Platforma z Dj-em ruszy w kierunku ul. Ząbkowskiej i ul. Kawęczyńskiej. Później usłyszymy ją w okolicach ul. Wileńskiej i ul. Inżynierskiej, pl. Hallera i ul. Namysłowskiej.

Impreza potrwa do godz. 21. Transmisje na żywo będzie można śledzić na portalu Facebook, na profilu urzędu dzielnicy Praga-Północ.

Dziękujemy, że przeczytałeś/aś nasz artykuł do końca. Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Dołącz do nas i śledź portal Przegladpraski.pl codziennie na Facebook/Przegladpraski

Wiadomości

Wiadomości lokalne