piątek, 24 maja, 2024

Utrudnienia w komunikacji miejskiej. Jagiellońska i Ratuszowa bez tramwajów

Udostępnij

W sobotę ruch tramwajowy na Pradze zostanie wyłączony. W pobliżu torowisk będą wykonywane prace pielęgnacyjne drzew. Tramwaje nie będą jeździć Jagiellońską, Ratuszową i Stalową.

W sobotę, w godz. 7.00-10.00, ruch tramwajowy zostanie wyłączony na odcinku od ul. 11 Listopada do ronda Stefana Starzyńskiego. W tym czasie tramwaje linii 6 i 28 pojadą objazdem ulicą 11 Listopada, następnie skierują się na rondo Żaba i ul. Starzyńskiego.

Tramwaj linii 20 będzie kursował na trasie, w kierunku pętli Czynszowa: al. Solidarności – Targowa – 11 Listopada – Stalowa – Środkowa – Wileńska – Czynszowa – CZYNSZOWA – Czynszowa – Stalowa – 11 Listopada – Targowa i dalej w kierunku Boernerowa.

Dodatkowo zostaną uruchomione przystanki na żądanie dla autobusów linii 509, funkcjonujące jako warunkowe: Ratuszowa-ZOO 03, Pl. Hallera 01 i 02, Budzińskiej-Tylickiej 01 i 02, Dyrekcja FSO 01 i 02.

Stalowa bez tramwajów

Od godz. 10.30 do godz. 15.00 ruch tramwajowy zostanie wyłączony również na ulicy Stalowej, na odcinku od Inżynierskiej do pętli Czynszowa. W tym czasie tramwaj linii 23 pojedzie objazdem ulicami: Targową, Ratuszową, Jagiellońską do przystanku Ratuszowa ZOO. Zostanie też uruchomiony przystanek Ratuszowa 52, obowiązujący dla pasażerów linii 23.

Dziękujemy, że przeczytałeś/aś nasz artykuł do końca. Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Dołącz do nas i śledź portal Przegladpraski.pl codziennie na Facebook/Przegladpraski

Wiadomości

Wiadomości lokalne