wtorek, 16 kwietnia, 2024

W poniedziałek sesja rady dzielnicy. Posiedzenie radnych odbędzie się w trybie zdalnym

W poniedziałek odbędzie się sesja rady dzielnicy. Radni spotkają w trybie zdalnym. Jednym z najważniejszych punktów będą wybory do Rady Kolonii Śliwice.

W porządku obrad znalazły się m.in. tzw. punkty budżetowe, czyli te poświęcone zmianom w planie finansowym dzielnicy, głównie chodzi o wydatki i nowe zadania inwestycyjne. Radni podejmą też uchwały w sprawie zarządzenia wyborów do Rady Kolonii Śliwice i powołania Dzielnicowej Komisji Wyborczej. Ostatnie punkty posiedzenia, to interpelacje i zapytania radnych, a także wolne wnioski i sprawy różne.

Sesja odbędzie się 2 października (poniedziałek), o godz. 17 w trybie zdalnym.

Kamil Ciepieńko
Kamil Ciepieńkohttps://kamilciepienko.pl/
Redaktor i twórca Przeglądu Praskiego. Publicysta i samorządowiec. Radny dzielnicy Praga-Północ od 2010 r. Z Pragą jest związany od pierwszych dni życia. Fundator i prezes Fundacji Praga Pomaga.

Najnowsze informacje

Podobne wiadomości


Fatal error: Uncaught wfWAFStorageFileException: Unable to verify temporary file contents for atomic writing. in /wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php:51 Stack trace: #0 /wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php(658): wfWAFStorageFile::atomicFilePutContents('//wp-content/wf...', '<?php exit('Acc...') #1 [internal function]: wfWAFStorageFile->saveConfig('synced') #2 {main} thrown in /wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php on line 51