piątek, 14 czerwca, 2024

W sobotę rusza Maraton Zumby. Pierwszy na Pradze

Udostępnij

Już jutro, w hali sportowej przy ul. Szanajcy, odbędzie się Praski Maraton Zumby. W zabawie będą mogli wziąć udział dorośli i dzieci. Specjalny trening jest też dedykowany seniorom.

Praski Maraton Zumby, odbędzie się 27 listopada (Sobowa) w hali przy ul. Szanajcy 17/19. Zumba to kompletny program treningowy zawierający wszystkie elementy fitness, tańca i aerobiku, w którym uczestnicy naśladują proste choreografie taneczne prezentowane przez instruktorów. Choreografie inspirowane są głównie tańcami latynoskimi i łączą w sobie takie style jak hip-hop, salsa, samba, soca, merengue, mambo, a nawet sztuki walki.

– Organizowane przez nas warsztaty podzielone zostały na cztery części uwzględniające zarówno możliwości fizyczne jak i wiek uczestników. Rozpoczniemy o godz. 15.00 zajęciami dla dzieci. Później w godzinach 15.45-16.25 poćwiczą seniorzy. Najbardziej intensywny trening dla zaawansowanych odbędzie się od 16.25 do 17.00. Maraton zakończymy treningiem dla wszystkich mieszkańców Pragi, których serdecznie zapraszamy między 17.00 a 20.00 – mówi Andrzej Sowa, radny dzielnicy Praga-Północ.

Udział w zajęciach jest bezpłatny. Uczestnicy warsztatów muszą posiadać strój sportowy i obuwie na zmianę. Potrzebna też będzie woda do picia, zapas energii, pozytywny nastrój, a przede wszystkim dużo chęci.

A przy okazji zobaczycie obiekt na Szanajcy, który jak twierdzą Ci, którzy po przerwie go odwiedzają dostał nowe życie.

Praski Maraton Zumby w Dzielnicowym Ośrodku Sportu i Rekreacji

Dziękujemy, że przeczytałeś/aś nasz artykuł do końca. Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Dołącz do nas i śledź portal Przegladpraski.pl codziennie na Facebook/Przegladpraski

Kamil Ciepieńko
Kamil Ciepieńkohttps://kamilciepienko.pl/
Redaktor i twórca Przeglądu Praskiego. Publicysta i samorządowiec. Radny dzielnicy Praga-Północ od 2010 r. Z Pragą jest związany od pierwszych dni życia. Fundator i prezes Fundacji Praga Pomaga.

Wiadomości

Wiadomości lokalne