środa, 17 lipca, 2024

Wakacyjna sesja rady dzielnicy Praga-Północ

Udostępnij

Dziś odbędzie się pierwsza wakacyjna sesja rady dzielnicy. W porządku obrad znalazły się skargi mieszkańców, a także dyskusja na temat zmian w wakacyjnym rozkładzie komunikacji miejskiej i godzin funkcjonowania poczty przy ul. Targowej.

Radni wysłuchają informacji zarządu dzielnicy o zasadach wprowadzenia Strefy Czystego Transportu na terenie Pragi-Północ, podejmą też stanowisko w sprawie zmian w rozkładzie komunikacji miejskiej w okresie wakacyjnym, w tym linii tramwajowych nr 13 i 25. Dyskusja będzie też dotyczyła zmiany godzin funkcjonowania placówki pocztowej przy ul. Targowej 73.

Termin i transmisja sesji

Sesja odbędzie się dziś o godz. 17.00 w sali konferencyjnej urzędu dzielnicy Praga-Północ przy ul. Kłopotowskiego 15.

Transmisja sesji będzie prowadzona na stronie internetowej urzędu dzielnicy. Link do transmisji znajdziemy w menu głównym strony w zakładce „Władze Dzielnicy” w pozycji Transmisja Sesji Rady Dzielnicy Praga-Północ.

Dziękujemy, że przeczytałeś/aś nasz artykuł do końca. Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Dołącz do nas i śledź portal Przegladpraski.pl codziennie na Facebook/Przegladpraski

Kamil Ciepieńko
Kamil Ciepieńkohttps://kamilciepienko.pl/
Redaktor i twórca Przeglądu Praskiego. Publicysta i samorządowiec. Radny dzielnicy Praga-Północ od 2010 r. Z Pragą jest związany od pierwszych dni życia. Fundator i prezes Fundacji Praga Pomaga.

Wiadomości

Wiadomości lokalne