piątek, 14 czerwca, 2024

Wakacyjny rozkład jazdy w Hulakula

Udostępnij

Sezon letni w kultowej Hulakula przy ul. Jagiellońskiej trwa w najlepsze! Zumba na świeżym powietrzu, leżaki, muzyka na żywo i wakacyjne drinki to tylko niektóre z atrakcji przewidzianych dla gości warszawskiego centrum rozrywki.

Pogoda za oknem zachęca do spędzania czasu na świeżym powietrzu. Warszawskie centrum rozrywki Hulakula przygotowało ciekawe propozycje imprezowe, które pozwolą poczuć wakacyjny klimat. Szczegóły poniżej!

Poniedziałki z DJ Wiką w Hulakula

Najstarsza dj-ka w Polsce i legenda rodzimej sceny klubowej ponownie zagościła przy konsoli w Hulakula. Międzypokoleniowe imprezy przy dźwiękach przebojów wszechczasów w aranżacji DJ Wiki będą odbywać się w każdy poniedziałek od godz. 16. Impreza jest biletowana, a za wstęp należy zapłacić 10 zł.

Zumba pod chmurką przy Jagiellońskiej

Wtorek oznacza tylko jedno: niezwykłą eksplozję pozytywnej energii na bezpłatnych zajęciach zumby z Oktawianem Zagórskim. Wakacyjna edycja, czyli summer class, będzie odbywała się w letniej strefie Hulakula w każdy wtorek od 20:00. Będzie moc!

Piątkowy i sobotni chill w ogródku

W każdy piątek Hulakula Rozrywkowe Centrum Miasta zaprasza do swojego ogródka na chillout na leżakach. Gwiazdą wieczoru będą orzeźwiające koktajle na bazie toniku, a odpoczynek umilą sety jednego z dj-ów rezydentów. Na wszystkich gości na barze będą czekały drinki w promocyjnych cenach. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny. 

Dziękujemy, że przeczytałeś/aś nasz artykuł do końca. Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Dołącz do nas i śledź portal Przegladpraski.pl codziennie na Facebook/Przegladpraski

Redakcja
Redakcja
Przegląd Praski. Prawy brzeg informacji

Wiadomości

Wiadomości lokalne