czwartek, 18 lipca, 2024

Warszawska strefa rodziny na Pradze

Udostępnij

W sobotę, 27 czerwca, o godz. 11.00, startują Warszawskie Strefy Rodziny, czyli warsztaty, animacje i przestrzeń do wspólnych działań rodziców z dziećmi. Strefy są w dwóch miejscach – przy ul. Starej 4 (wejście od multimedialnego Parku Fontann na Podzamczu) oraz na Pradze-Północ, przy ul. Środkowej 9 (na terenie Ogniska „Praga”).

Tak jak w poprzednich latach, Warszawskie Strefy Rodziny będą działały w każdy wakacyjny weekend w godz. 11.00-18.00. To idealne miejsce do spędzenia czasu razem z dzieckiem. Jest tam wiele atrakcji, m.in. gry i zabawy sportowe, planszowe, konkursy plastyczne. Zapraszamy do Strefy Aktywności z zajęciami plastycznymi, Strefy Malucha z atrakcjami dla najmłodszych, Strefy Relaksu dla rodziców, gdzie są leżaki i koce.

– W minione wakacje Warszawska Strefa Rodziny na Podzamczu i druga, na Pradze, cieszyły się bardzo dużym powodzeniem – odwiedziło je ponad 30 tysięcy osób. Serdecznie zapraszam rodziców z dziećmi do wspólnego spędzenia czasu właśnie w tych miejscach –mówi Hanna Gronkiewicz – Waltz, prezydent m.st. Warszawy.

Projekt jest realizowany przez stołeczny ratusz w ramach programu „Rodzina” zapisanego w Społecznej Strategii Warszawy. W załączeniu – zdjęcia z Warszawskich Stref Rodzin

Wstęp bezpłatny!

Dziękujemy, że przeczytałeś/aś nasz artykuł do końca. Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Dołącz do nas i śledź portal Przegladpraski.pl codziennie na Facebook/Przegladpraski

Redakcja
Redakcja
Przegląd Praski. Prawy brzeg informacji

Wiadomości

Wiadomości lokalne