czwartek, 18 lipca, 2024

Wiosenna loteria w Galerii Wileńskiej

Udostępnij

Prezenty i karty podarunkowe, łącznie ponad 600 nagród, których wartość to blisko 30 tys. zł, czeka na klientów Galerii Wileńska. Wystarczy posiadać kartę stałego klienta i zrobić zakupy za minimum 100 zł. Przyda się też trochę szczęścia.

W Galerii ruszyła właśnie Wiosenna Loteria z nagrodami. Przez najbliższy miesiąc klienci Galerii będą mogli codziennie rejestrować paragony za zakupy zrobione w centrum handlowym.

Aby wziąć udział w loterii, należy w dniach 15 marca – 14 kwietnia zrobić zakupy w sklepach lub punktach usługowych Galerii (poza hipermarketem Carrefour i kantorem) na kwotę, co najmniej 100 zł zgromadzoną na maksymalnie dwóch paragonach i zgłosić się z nimi do Punktu Obsługi Loterii (poziom +1, w pobliżu kawiarni Costa Coffee). Za każdą rejestrację paragonu klient otrzymuje jedną zdrapkę i może sprawdzić, czy kryje się pod nią nagroda.

Każdy zarejestrowany paragon jest także ostemplowywany wiosennym symbolem. Wystarczy znaleźć w kalendarzu dostępnym u hostessy dzień oznaczony tym symbolem i zgłosić się tego dnia po kolejną zdrapkę.

Wiosenna Loteria z nagrodami skierowana jest do posiadaczy Karty Stałego Klienta Galerii Wileńskiej. Osoby, które jeszcze nie posiadają karty, będą mogły ją bezpłatnie założyć na miejscu. W programie lojalnościowym można się też zarejestrować się na stronie internetowej Galerii.

Punkt Obsługi Loterii będzie czynny od poniedziałku do soboty oraz w niedziele handlowe w godzinach 12:00-20:00. W niedziele niehandlowe (17 i 24 marca oraz 7 kwietnia) Punkt będzie nieczynny.

Dziękujemy, że przeczytałeś/aś nasz artykuł do końca. Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Dołącz do nas i śledź portal Przegladpraski.pl codziennie na Facebook/Przegladpraski

Redakcja
Redakcja
Przegląd Praski. Prawy brzeg informacji

Wiadomości

Wiadomości lokalne