środa, 17 lipca, 2024

Wrotkarze i rolkarze pojadą na Pragę. Utrudnienia w ruchu

Udostępnij

W czwartek wieczorem należy spodziewać się utrudnień w ruchu i zmian w kursowaniu komunikacji miejskiej. Praga-Północ znalazła się na trasie Nightskating Warszawa, masowego przejazdu wrotkarzy i rolkarzy.

Trasa będzie liczyła 26 km i poprowadzi przez Śródmieście, Pragę-Południe i Pragę-Północ. Wydarzenie rozpocznie się o godz. 20.30 przy pomniku Mikołaja Kopernika na Krakowskim Przedmieściu. Trasa została poprowadzona ulicami: Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – Al. Jerozolimskie – most Poniatowskiego – al. Poniatowskiego – al. Waszyngtona – Grochowska – Płowiecka – Ostrobramska – Fieldorfa – Wał Miedzeszyński – Wybrzeże Szczecińskie i dalej w kierunku Pragi-Północ.

Nightskating Warszawa na Pradze-Północ

Trasa w naszej dzielnicy poprowadzi ulicami: Wybrzeże Helskie – Ratuszowa – Jagiellońska – rondo Starzyńskiego – most Gdański i dalej w kierunku Śródmieścia: Słomińskiego – Międzyparkowa – Bonifraterska – Świętojerska – Andersa – plac Bankowy – Marszałkowska – Królewska – Krakowskie Przedmieście.

Przejazdy rolkarzy zabezpiecza policja, zespół ratownictwa medycznego z Fundacja Moto – Medic Motocyklowe Ratownictwo Medyczne Warszawa oraz specjalny zespół na rolkach – Nightskating Warszawa Team.

Dziękujemy, że przeczytałeś/aś nasz artykuł do końca. Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Dołącz do nas i śledź portal Przegladpraski.pl codziennie na Facebook/Przegladpraski

Kamil Ciepieńko
Kamil Ciepieńkohttps://kamilciepienko.pl/
Redaktor i twórca Przeglądu Praskiego. Publicysta i samorządowiec. Radny dzielnicy Praga-Północ od 2010 r. Z Pragą jest związany od pierwszych dni życia. Fundator i prezes Fundacji Praga Pomaga.

Wiadomości

Wiadomości lokalne