piątek, 14 czerwca, 2024

Wybieg Praski. Dzielnica na zdjęciach najmłodszych

Udostępnij

W czwartek, w Galerii Wileńskiej odbędzie się wernisaż wystawy fotograficznej „Wybieg Praski”. Autorami zdjęć są dzieci i młodzież z praskich szkół.

– Wystawa „Wybieg Praski” to seria zdjęć prawdziwych,pięknych, bardzo różnorodnych, ale przede wszystkim szczerych i pozbawionych sztuczności – przekonują organizatorzy wystawy. – Dzieci i młodzież fotografowały to, co im najbliższe, wychwytując jednocześnie osobisty i niepowtarzalny klimat warszawskiej Pragi, widzianej z ich własnej perspektywy.

Zdjęcia są owocem trzymiesięcznej współpracy dzieci i młodzieży z praskich szkół z Akademią Rozwoju Pasji, organizowanej przez Fundację Twoja Pasja w ramach projektu NOWA BAZA i przy wsparciu Miasta Stołecznego Warszawa.

Wernisaż odbędzie się 21 lutego o godz. 17 do Galerii Wileńskiej (ul. Targowa 72, I piętro).

Dziękujemy, że przeczytałeś/aś nasz artykuł do końca. Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Dołącz do nas i śledź portal Przegladpraski.pl codziennie na Facebook/Przegladpraski

Kamil Ciepieńko
Kamil Ciepieńkohttps://kamilciepienko.pl/
Redaktor i twórca Przeglądu Praskiego. Publicysta i samorządowiec. Radny dzielnicy Praga-Północ od 2010 r. Z Pragą jest związany od pierwszych dni życia. Fundator i prezes Fundacji Praga Pomaga.

Wiadomości

Wiadomości lokalne