poniedziałek, 20 maja, 2024

Wydarzenia na Pradze. 13-14 kwietnia 2024 r.

Udostępnij

Co wydarzy się w najbliższy weekend na Pradze? Przedstawiamy najciekawsze wydarzenia dla mieszkańców dzielnicy. W sobotę i niedzielę na Pradze-Północ nie zabraknie atrakcji.

13 kwietnia 2024 r. (sobota) na Pradze-Północ

Reportażowy klub książki

„Irlandia wstaje z kolan” Marty Abramowicz

Zapraszamy wszystkich miłośników dobrego reportażu i dobrej literatury do Reportażowego Klubu Książki. Przeczytaj proponowaną na dany miesiąc książkę i przyjdź o niej z nami porozmawiać. Bardzo czekamy na nowych uczestników naszych dyskusji! Tym razem porozmawiamy o głośnym reportażu Marty Abramowicz na temat irlandzkiej drogi do rozliczeń z nadużyciami w Kościele.

Wstęp wolny

Miejsce: Pałacyk Konopackiego, godz. 11.00

14 kwietnia 2024 r. (niedziela) na Pradze-Północ

Wyprzedaż garażowa na Różycu

Zaczynamy kolejny sezon wyprzedaży garażowych na Bazarze Różyckiego.

Pamiętacie nasze ubiegłoroczne „garażówki” na Bazarze Różyckiego? Mamy nadzieję, że tak, bowiem już 14.04 odbędzie się pierwsza w tym roku wyprzedażWstęp, podobnie jak ostatnio, zarówno dla sprzedających jak i kupujących jest DARMOWY

Wyprzedaż Garażowa będzie cykliczna, kolejna odbędzie się 12 maja, a później w każdą drugą niedzielę miesiąca  aż do października!

Tym razem wjazd możliwy tylko od ul. Kępnej  dlatego zarezerwujcie sobie więcej czasu na rozładunekoraz podajcie orientacyjną godzinę przyjazduPrzygotowanie stoisk  możliwe od godz. 7.00

Startujemy 14 kwietnia 2024 r. od godziny 11.00. Bazar będzie Wasz do godziny 17.00

Aby wziąć udział jak zawsze należy wypełnić kartę rejestracyjną i przesłać ją na adres: sekretariat.zptp@um.warszawa.pl(otwiera się w nowej karcie) lub dostarczyć ją osobiście do siedziby Zarządu Praskich Terenów Publicznych m.st. Warszawy przy ul. Burdzińskiego 7, (w dni powszednie w godz. 8.00-15.00).

Miejsce: Bazar Różyckiego, godz. 11.00-17.00 

 

Jesteśmy na Google News! Dołącz do nas i śledź portal Przegladpraski.pl codziennie

Redakcja
Redakcja
Przegląd Praski. Prawy brzeg informacji

Wiadomości

Wiadomości lokalne