piątek, 14 czerwca, 2024

Wydarzenia na Pradze-Północ 18-20 lutego 2022 r

Wydarzenia na Pradze-Północ to cotygodniowy kalendarz imprez i wydarzeń kulturalnych i sportowych, które odbędą się w weekend. Nie ma tutaj informacji o Twoim wydarzeniu? Napisz do nas!

Udostępnij

Przedstawiamy najciekawsze wydarzenia kulturalne na Pradze-Północ, które odbędą się w weekend. Sprawdźcie ofertę „Kamienia” nad Wisłą i Domu Kultury Praga.

18 lutego 2022 r.

Jakie miejsce sąsiedzkie w Pałacyku?

To pierwsze spotkanie, na którym wspólnie zastanowimy się, jak może wyglądać miejsce sąsiedzkie w Pałacyku Konopackiego. – Zbierzemy pomysły, przyjrzymy się innym podobnym inicjatywom na mapie Warszawy. Spotkanie kierujemy szczególnie do sąsiadek i sąsiadów z okolicy, którzy chcieliby realizować własne pomysły w Pałacyku – zachęcają organizatorzy.

  • Miejsce: Pałacyk Konopackiego, ul. Strzelecka 11/13, godz. 18.00

Orkiestra Taneczna Bonanza – potańcówka pałacowa

Kolejne spotkanie z cyklu Potańcówki pałacowe w Pałacyku Konopackiego. – W każdy trzeci piątek miesiąca bawimy się przy muzycznych popisach niesamowitych artystów. W tym miesiącu szaleństwa w rytmach Orkiestry Tanecznej Bonanza – czytamy w zaproszeniu.

  • Wejściówki dostępne na biletyna.pl
  • Miejsce: Pałacyk Konopackiego, ul. Strzelecka 11/13, godz. 20.00

19 lutego 2022 r.

Seminarium: rzeczy w ruchu

Podczas spotkania uczestnicy wspólnie będą zastanawiać się nad wyzwaniami gospodarki cyrkularnej, tworzenia i przede wszystkim podtrzymywania wartości rzeczy i tego, co to oznacza dla przestrzeni naszych miast.

  • Miejsce: Pałacyk Konopackiego, ul. Strzelecka 11/13, godz. 12.00

Szachy w „Kamieniu”

Zasady są proste: przychodzisz i grasz w szachy. Można jeszcze przypadkowo poznać nowe osoby, kto wie? Należy tylko wziąć ze sobą kulturę i otwartość, każdy poziom szachowy mile widziany.

  • Miejsce: Pawilon Edukacyjny Kamień, Wybrzeże Puckie 1, godz. 15.00-20.00

Dziękujemy, że przeczytałeś/aś nasz artykuł do końca. Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Dołącz do nas i śledź portal Przegladpraski.pl codziennie na Facebook/Przegladpraski

Redakcja
Redakcja
Przegląd Praski. Prawy brzeg informacji

Wiadomości

Wiadomości lokalne