czwartek, 23 maja, 2024

Wyjątkowy koncert kolęd i pastorałek na Bródnie. Wstęp wolny

Udostępnij

Dziś w kościele na Bródnie odbędzie się koncert kolęd i pastorałek. Dla mieszkańców wystąpią artyści Mazowieckiego Teatru Muzycznego. Wstęp na wydarzenie jest wolny.

Koncert rozpocznie się o godz. 19.15 w kościele św. Faustyny przy ul. Żuromińskiej 2. Wystąpią artyści Mazowieckiego Teatru Muzycznego im. Jana Kiepury: Marta Burdynowicz, Sylwia Gorajek, Marcin Jajkiewicz i Teresa Lipowska. Zagra też Orkiestra Kameralna pod batutą Bernarda Chmielarza.

Wieczór poprowadzi wybitna aktorka scen polskich Teresa Lipowska.

Jak dojechać na koncert, na Bródnie?

Z Pragi-Północ na koncert najłatwiej dotrzemy tramwajem, np. linią 1, 3, 4 lub 25, a następnie czeka na 10 minutowy spacer w kierunku ul. Chodeckiej. Kościół znajduje się przy ul. Żuromińskiej 2.

Dziękujemy, że przeczytałeś/aś nasz artykuł do końca. Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Dołącz do nas i śledź portal Przegladpraski.pl codziennie na Facebook/Przegladpraski

Kamil Ciepieńko
Kamil Ciepieńkohttps://kamilciepienko.pl/
Redaktor i twórca Przeglądu Praskiego. Publicysta i samorządowiec. Radny dzielnicy Praga-Północ od 2010 r. Z Pragą jest związany od pierwszych dni życia. Fundator i prezes Fundacji Praga Pomaga.

Wiadomości

Wiadomości lokalne