piątek, 14 czerwca, 2024

Wyświetlacze oryginalne a zamienniki – dlaczego warto posiadać oba rodzaje w ofercie?

Udostępnij

Każda osoba prowadząca własny punkt GSM wie, jak istotna jest kompleksowa obsługa klienta. Serwisów tego typu powstaje wiele, dlatego, by wyróżnić się na ich tle, warto postawić na szeroki asortyment. Oprócz akcesoriów do smartfonów czy też różnego rodzaju części zamiennych, trzeba wyposażyć się w wyświetlacze – zarówno oryginalne, jak i zamienne. Sprawdź, dlaczego szeroka oferta to gwarancja zadowolenia klienta!

Oryginał a zamiennik

Usterki w telefonie zdarzają się często – wystarczy chwila nieuwagi i telefon przestaje być w pełni sprawny. Najczęściej uszkodzeniu ulegają wyświetlacze i to z tym problemem klienci udają się do serwisu. By zapewnić kompleksowe usługi, warto wyposażyć się w podzespoły pasujące do różnych modeli telefonów, zarówno oryginalne (na przykład do iPhone czyy Samsunga https://gsmok.pl/wyswietlacze-oryginalne-samsung-g770-galaxy-s10-lite-m2891-c107), jak i odpowiedniej jakości modele zamienne. Dzięki temu klient Twojego serwisu ma możliwość wyboru, co z pewnością zostanie docenione. Ponadto, ekrany zamienne są tańsze od swoich odpowiedników, jednocześnie posiadają zbliżone do nich parametry. Dla wielu osób różnica będzie praktycznie niezauważalna! Jeżeli klient pragnie przywrócić swój smartfon do stanu sprzed wystąpienia usterki, a cena nie gra większej roli, warto zaproponować mu wyświetlacz oryginalny (https://gsmok.pl/wyswietlacze-oryginalne-xiaomi-redmi-note-9-pro-m2939-c107)

Postaw na dobrego partnera biznesowego

Często można spotkać się z opinią, że zamienny wyświetlacz cechował się gorszą jakością. W rzeczywistości wcale nie musi tak być! Wszystko zależy od partnera biznesowego, z którym współpracujesz jako właściciel punktu GSM, dlatego też niezwykle ważne jest znalezienie rzetelnego dostawcy. Na szczególną uwagę zasługuje GSMOK (https://gsmok.pl/)– hurtownia, w której zamówisz wszystkie niezbędne do naprawy telefonu części zamienne, wyświetlacze czy też akcesoria, cechujące się najwyższą jakością. Aby zagwarantować pełną sprawność podzespołu, ekrany, zarówno zamienne, jak i oryginalne, są najpierw testowane. Dzięki temu masz pewność, że trafią do Ciebie wyłącznie sprawdzone komponenty, które z pewnością zadowolą nawet najbardziej wymagającego klienta. Wszystkie wyświetlacze objęte są gwarancją 6-miesięczną. Dodatkowo, na terenie Warszawy, wysyłka i dostawa realizowana jest jeszcze tego samego dnia! Postaw na rzetelne rozwiązanie i wybierz GSMOK!

Artykuł sponsorowany

Dziękujemy, że przeczytałeś/aś nasz artykuł do końca. Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Dołącz do nas i śledź portal Przegladpraski.pl codziennie na Facebook/Przegladpraski

Redakcja
Redakcja
Przegląd Praski. Prawy brzeg informacji

Wiadomości

Wiadomości lokalne