niedziela, 14 lipca, 2024

Zmiany w komunikacji miejskiej przy Namysłowskiej i Starzyńskiego

Udostępnij

Od jutra przestanie działać przystanek autobusowy przy ulicy Namysłowskiej. Autobusy będą zatrzymywały się na tymczasowych przystankach po dwóch stronach skrzyżowania ulic Namysłowska i Starzyńskiego.

W związku z przebudową ul. Starzyńskiego, wzdłuż której powstanie m.in. ścieżka rowerowa, przystanek Namysłowska 02 zostanie zawieszony do odwołania. W zastępstwie pojawią się dwa inne. Pierwszy będzie działał przy ul. Starzyńskiego przed skrzyżowaniem z ul. Namysłowską i będzie obowiązywał dla linii nocnych N12 i N62. Drugi powstanie przy ul. Namysłowskiej (przed skrzyżowaniem) i będzie obowiązywał dla linii 212. Przystanki będą  na żądanie.

Obecna zatoka postojowa, na wysokości ul. Starzyńskiego 12, zostanie zbudowana od nowa. Będzie w całości przystosowana do parkowania równoległego, ale za to dłuższa niż dotychczas. Obok znajdzie się też niebieska koperta dla niepełnosprawnych.

Dziękujemy, że przeczytałeś/aś nasz artykuł do końca. Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Dołącz do nas i śledź portal Przegladpraski.pl codziennie na Facebook/Przegladpraski

Wiadomości

Wiadomości lokalne