piątek, 1 marca, 2024

Zmiany w komunikacji przed świętami. Warszawa przyspiesza na Pradze

Do świąt już coraz mniej czasu, dlatego komunikacja miejska w Warszawie przyspiesza. Do 22 grudnia autobusy i tramwaje będą kursować częściej. Zmiany dotyczą linii komunikacyjnych na Pradze.

Najbliższy weekend, 17 i 18 grudnia, to czas, kiedy mieszkańcy stolicy zapewne wykorzystają na przedświąteczne zakupy. Zwłaszcza, że niedziela będzie dniem handlowym.

W sobotę częściej będzie jeździł autobus linii 509, który łączy Pragę-Północ z Białołęką i Gocławiem. Z kolei tramwaj nr 28, którego trasa zaczyna się na Dworcu Wschodnim i prowadzi przez ul. Targową do ronda Starzyńskiego, będzie miał dłuższy skład.

W niedzielę 18 grudnia, autobusy, tramwaje i metro będą kursowały częściej – według sobotnich rozkładów jazdy. Dodatkowe kursy zaplanowano też na liniach autobusowych 190 (łączy Pragę z Targówkiem, Wolą i Bemowem) oraz 509. Linia tramwajowa 28 będzie, podobnie jak w sobotę, obsłużona przez dłuższy skład.

Najnowsze informacje

Podobne wiadomości


Fatal error: Uncaught wfWAFStorageFileException: Unable to verify temporary file contents for atomic writing. in /wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php:51 Stack trace: #0 /wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php(658): wfWAFStorageFile::atomicFilePutContents('//wp-content/wf...', '<?php exit('Acc...') #1 [internal function]: wfWAFStorageFile->saveConfig('synced') #2 {main} thrown in /wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php on line 51