piątek, 14 czerwca, 2024

Zmiany w komunikacji przed świętami. Warszawa przyspiesza na Pradze

Udostępnij

Do świąt już coraz mniej czasu, dlatego komunikacja miejska w Warszawie przyspiesza. Do 22 grudnia autobusy i tramwaje będą kursować częściej. Zmiany dotyczą linii komunikacyjnych na Pradze.

Najbliższy weekend, 17 i 18 grudnia, to czas, kiedy mieszkańcy stolicy zapewne wykorzystają na przedświąteczne zakupy. Zwłaszcza, że niedziela będzie dniem handlowym.

W sobotę częściej będzie jeździł autobus linii 509, który łączy Pragę-Północ z Białołęką i Gocławiem. Z kolei tramwaj nr 28, którego trasa zaczyna się na Dworcu Wschodnim i prowadzi przez ul. Targową do ronda Starzyńskiego, będzie miał dłuższy skład.

W niedzielę 18 grudnia, autobusy, tramwaje i metro będą kursowały częściej – według sobotnich rozkładów jazdy. Dodatkowe kursy zaplanowano też na liniach autobusowych 190 (łączy Pragę z Targówkiem, Wolą i Bemowem) oraz 509. Linia tramwajowa 28 będzie, podobnie jak w sobotę, obsłużona przez dłuższy skład.

Dziękujemy, że przeczytałeś/aś nasz artykuł do końca. Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Dołącz do nas i śledź portal Przegladpraski.pl codziennie na Facebook/Przegladpraski

Wiadomości

Wiadomości lokalne