sobota, 13 kwietnia, 2024

Znamy kalendarz posiedzeń radnych do końca 2020 roku

Znamy już harmonogram najbliższych sesji Rady Dzielnicy Praga-Północ. Radni zaplanowali spotkania na drugie półrocze 2020 r. Sesje będą odbywały się w trybie zdalnym.

Prascy radni spotkają się podczas sesji w najbliższą środę 19 sierpnia. Kolejne posiedzenia zostały zaplanowane: 16 września, 14 października, 4 listopada i 9 grudnia. Kalendarz posiedzeń ma charakter orientacyjny, tak aby mieszkańcy mogli wstępnie zaplanować w nich swój udział.

Sesje w cieniu koronawirusa

Ze względu na obostrzenia związane z zagrożeniem koronawirusem sesje są zwoływane w trybie zdalnym. Aby wziąć udział w posiedzeniu należy wcześniej skontaktować się z Wydziałem Obsługi Rady Dzielnicy, który umożliwi wszystkim zainteresowanym udział w sesji.

Warto też wiedzieć, że w przypadkach nagłych przewodniczący Rady Dzielnicy może też zwołać sesję w trybie nadzwyczajnym.

Kamil Ciepieńko
Kamil Ciepieńkohttps://kamilciepienko.pl/
Redaktor i twórca Przeglądu Praskiego. Publicysta i samorządowiec. Radny dzielnicy Praga-Północ od 2010 r. Z Pragą jest związany od pierwszych dni życia. Fundator i prezes Fundacji Praga Pomaga.

Najnowsze informacje

Podobne wiadomości