piątek, 24 maja, 2024

Zniszczyli kapliczkę i ukradli świętych

Udostępnij

Wczoraj przy ul. Grodzieńskiej wandale wybili szybę w podwórkowej kapliczce i ukradli z niej figurki przedstawiające świętych. Niedługo po zdarzeniu wpadli w ręce policji.

Policję zawiadomił przypadkowy świadek, który zauważył jak dwóch młodych ludzi wybija szybę w kapliczce i kradnie z niej gliniane figurki. Funkcjonariusze stworzyli rysopis podejrzanych, który trafił do wszystkich patroli. Na miejscu pojawił się też technik kryminalistyczny, który zabezpieczył porzucone przez sprawców fragmenty figurek.

Policja rozpoczęła poszukiwania. Niedługo później przy ul. Łomżyńskiej zatrzymano podejrzanych: 20 i 19-latka. W torbie jednego z nich policjanci znaleźli skradzione części figurek.

Sprawcy trafili na komendę przy ul. Jagiellońskiej. Są też podejrzani o włamanie do samochodu. Za te przestępstwa grozi im nawet 10 lat więzienia.

201603-kapliczka-grodzienska-2

Dziękujemy, że przeczytałeś/aś nasz artykuł do końca. Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Dołącz do nas i śledź portal Przegladpraski.pl codziennie na Facebook/Przegladpraski

Redakcja
Redakcja
Przegląd Praski. Prawy brzeg informacji

Wiadomości

Wiadomości lokalne