piątek, 14 czerwca, 2024

Zumba wraca na Pragę. Pierwsze zajęcia już dziś

Udostępnij

Dziś ruszają bezpłatne zajęcie zumby na Pradze-Północ. Zajęcie będą odbywać się dwa razy w tygodniu w hali sportowej przy ul. Szanajcy.

Po przerwie spowodowanej pandemią i obostrzeniami na Pragę wróciły zajęcia z zumby, które cieszyły się ogromnym zainteresowaniem mieszkańców. Ich pomysłodawcą jest Andrzej Sowa, radny ze stowarzyszenia „Kocham Pragę”.

Zajęcie będą odbywać się w każdy poniedziałek i czwartek o godz. 20.30 w hali sportowej Dzielnicowego Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ul. Szanajcy 17/19.

Zumba są to zajęcia taneczne inspirowane połączeniem elementów tańców latynoamerykańskich oraz elementów fitness. Choreografia Zumby łączy: hip-hop, sambę, salsę, merengue, mambo, sztuki walki oraz elementy Bollywood i tańca brzucha. Wykorzystywane są także elementy treningu siłowego.

Dziękujemy, że przeczytałeś/aś nasz artykuł do końca. Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Dołącz do nas i śledź portal Przegladpraski.pl codziennie na Facebook/Przegladpraski

Kamil Ciepieńko
Kamil Ciepieńkohttps://kamilciepienko.pl/
Redaktor i twórca Przeglądu Praskiego. Publicysta i samorządowiec. Radny dzielnicy Praga-Północ od 2010 r. Z Pragą jest związany od pierwszych dni życia. Fundator i prezes Fundacji Praga Pomaga.

Wiadomości

Wiadomości lokalne