wtorek, 23 lipca, 2024

Basen przy Jagiellońskiej zamknięty dla mieszkańców. Lampy, filtry i płytki do wymiany

Udostępnij

Na basenie Dzielnicowego Ośrodka Sportu i Rekreacji nie ma już wody. W środku basenu pracują specjaliści. Mają zapewnić komfort i bezpieczeństwo wszystkim, którzy korzystają z pływalni. Sprawdziliśmy kiedy skończy się remont.

Na pływalni przy ul. Jagiellońskiej 7 trwa letnia przerwa technologiczna. Basen jest zamknięty, ale w środku są pracownicy, których zadaniem jest podniesienie estetyki, komfortu, bezpieczeństwa i funkcjonalności obiektu. – Zapraszamy wszystkich od 18 lipca na naszą odnowioną i bezpieczną pływalnię – zachęcają przedstawiciele ośrodka.

Co się zmieni na basenie przy ul. Jagiellońskiej?

  • zostaną wymienione przepalone lampy podwodne, filtry w wentylatorach i złoże destruktorów ozonu,
  • uzupełnione zostaną ubytki płytek w niecce sportowej i rekreacyjnej oraz na plaży basenowej,
  • będą oczyszczone komory wentylatorów w hali, na pływalni, w siłowni i części wspólnej a także pompy i zbiorniki chloru,
  • odbędzie się generalny przegląd elektroniki wentylatorów na podbaseniu,
  • zostanie przepłukany filtr wody basenowej,
  • uszczelniona zostanie zjeżdżalnia anakonda oraz zabezpieczone warstwą antypoślizgową zostaną schody prowadzące na zjeżdżalnię słonik.

Dziękujemy, że przeczytałeś/aś nasz artykuł do końca. Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Dołącz do nas i śledź portal Przegladpraski.pl codziennie na Facebook/Przegladpraski

Kamil Ciepieńko
Kamil Ciepieńkohttps://kamilciepienko.pl/
Redaktor i twórca Przeglądu Praskiego. Publicysta i samorządowiec. Radny dzielnicy Praga-Północ od 2010 r. Z Pragą jest związany od pierwszych dni życia. Fundator i prezes Fundacji Praga Pomaga.

Wiadomości

Wiadomości lokalne