poniedziałek, 24 czerwca, 2024

Bezpieczny środek tabeli

Udostępnij

Pierwszy mecz sparingowy piłkarze Błyskawicy zagrają już 28 stycznia z AON Rembertów. Prażanie zakończyli rundę wiosenną w lidze okręgowej na 9. miejscu w tabeli. Nie jest to wymarzona pozycja, ale jak dla beniaminka ligi, wcale nie jest źle.

Piłkarze z Pragi, po historycznym awansie do ligi okręgowej w ubiegłym roku, w 15 meczach zdobyli 24 punkty. Do podium zabrakło im zaledwie dwóch zwycięstw. Wygrali siedmiokrotnie i pięć razy schodzili z boiska z opuszczoną głową. Strzelili 30 bramek, tracąc 25. Lepiej radzili sobie na własnym stadionie przy ul. Kawęczyńskiej, na którym wygrali aż pięć meczów i raz tylko przełknęli gorycz porażki. Na wyjazdach ulegli cztery razy, tracąc aż 17 bramek.

– W połowie stycznia wznawiamy trening, będziemy walczyć o pierwsze miejsce – mówi Andrzej Klimkiewicz, prezes klubu i trener pierwszej drużyny.

Pierwszy sparing prażanie zagrają 28 stycznia z AON Rembertów na własnym stadionie.

Aktualna tabela

 1. AP Marcovia Marki
 2. Drukarz Warszawa
 3. Świt II Nowy Dwór Mazowiecki
 4. Promnik Łaskarzew
 5. Olimpia Warszawa
 6. Dąb Wieliszew
 7. Victoria II Sulejówek
 8. Legionovia II Legionowo
 9. Błyskawica Warszawa
 10. Agape Białołęka (Warszawa)
 11. Bóbr Tłuszcz
 12. Sokół Serock
 13. Vulcan Wólka Mlądzka (Otwock)
 14. Amur Wilga
 15. Legion Warszawa
 16. Sokół Celestynów

Dziękujemy, że przeczytałeś/aś nasz artykuł do końca. Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Dołącz do nas i śledź portal Przegladpraski.pl codziennie na Facebook/Przegladpraski

Redakcja
Redakcja
Przegląd Praski. Prawy brzeg informacji

Wiadomości

Wiadomości lokalne