niedziela, 10 grudnia, 2023

Błyskawiczni z Pragi walczą o awans do mistrzostw świata!

Dziś młodzi piłkarze praskiej Błyskawicy będą walczyć o awans do Mistrzostw Świata 2022. Impreza odbędzie się w czerwcu na stadionie warszawskiej Legii.

Mini Mistrzostwa Świata to jedna z największych piłkarskich imprez w 2022 r. w której biorą udział drużyny z roczników 2012-2015. Turniej eliminacyjny odbywają się w miastach: Chlebnia, Góra Kalwaria i Warszawa.

UKS Błyskawica z rocznika 2012 zmierzy się w turnieju eliminacyjnym w Chlebni. Do wielkiego finału awansuje 8 drużyn z 32, które biorą udział w turnieju.

Wielki finał Mini Mistrzostw Świata odbędzie się na stadionie Legii Warszawa 11 czerwca 2022 r. Ambasadorami imprezy są Grzegorz Sandomierski, Grzegorz Szamotulski, Sebastian Przyrowski, Marcin Mięciel, Juliusz Kruszankin, Jacek Cyzio, Jacek Kacprzak, Maciej Bykowski, Dariusz Kubicki i Maciej Śliwowski.

Kamil Ciepieńko
Kamil Ciepieńkohttps://kamilciepienko.pl/
Redaktor i twórca Przeglądu Praskiego. Publicysta i samorządowiec. Radny dzielnicy Praga-Północ od 2010 r. Z Pragą jest związany od pierwszych dni życia. Fundator i prezes Fundacji Praga Pomaga.

Najnowsze informacje

Podobne wiadomości