środa, 17 lipca, 2024

Dachowanie na Szwedzkiej. Groźne zderzenie przy skrzyżowaniu ze Strzelecką

Udostępnij

Na ulicy Szwedzkiej doszło do wypadku drogowego. To już kolejne niebezpieczne zderzenie w tym samym miejscu. Tu potrzebne są światła – apelują mieszkańcy.

Do wypadku doszło wczoraj po godz. 20 na skrzyżowaniu ul. Szwedzkiej i Strzeleckiej. Zderzyły się dwa samochody, Toyota i Peugeot. Uderzenie było tak silne, że Toyota wylądowała na dachu. Okoliczności zdarzenia ustala policja, ale wiadomo już, że jedna z kierujących pań wymusiła pierwszeństwo.

PRZECZYTAJ: Strzelecka jak tor wyścigowy. Mieszkańcy proszą o progi i monitoring

Na miejscu pojawiła się karetka i jednostki straży pożarnej. Poszkodowanym udzielono pomocy.

na zdjęciu wypadek
Wypadek drogowy na skrzyżowaniu ul. Szwedzkiej i Strzeleckiej. Fot AM

Kolejny wypadek na Szwedzkiej

To kolejne niebezpieczne zdarzenie w tym samym miejscu. 25 maja br. na skrzyżowaniu Szwedzkiej i Strzeleckiej samochód potrącił niewidomą kobietę, która przechodziła przez pasy. – Tu potrzebne są światła – mówi Aneta Markiewicz, mieszkanka ul. Strzeleckiej. – Niedaleko jest szkoła i przedszkole, a mieszkańcy z metra wychodzą prosto pod koła samochodów.

Dziękujemy, że przeczytałeś/aś nasz artykuł do końca. Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Dołącz do nas i śledź portal Przegladpraski.pl codziennie na Facebook/Przegladpraski

Kamil Ciepieńko
Kamil Ciepieńkohttps://kamilciepienko.pl/
Redaktor i twórca Przeglądu Praskiego. Publicysta i samorządowiec. Radny dzielnicy Praga-Północ od 2010 r. Z Pragą jest związany od pierwszych dni życia. Fundator i prezes Fundacji Praga Pomaga.

Wiadomości

Wiadomości lokalne