wtorek, 23 lipca, 2024

Darmowy serwis tylko dla pierwszych rowerzystów. Ponad 150 osób odeszło z kwitkiem

Udostępnij

Nie wszyscy mogli skorzystać z mobilnego serwisu dla rowerzystów, który w niedziele działał przy głównym wejściu na pływalnie przy ulicy Namysłowskiej. Liczba chętnych na darmowy przegląd roweru przerosła oczekiwania.

– Na przegląd przyjęliśmy dziś 60 rowerów – poinformowali nas serwisanci, których odwiedziliśmy w niedziele około godziny 17.30, i choć do zamknięcia serwisu zostało jeszcze półtorej godziny, nie było szans, żeby ktokolwiek mógł skorzystać z ich usług. Jak udało nam się ustalić: ponad 150 osób odeszło z kwitkiem. – Zaczynaliśmy od godz. 9, a ludzie czekali już od 8 – mówili serwisanci.

Bezpłatny Serwis Rowerowy będzie działał do 22 września w kilku dzielnicach Warszawy. Każdego dnia punkt zostanie zorganizowany w innym miejscu. Ekipa odwiedzi różne dzielnice po obu stronach Wisły, w tym m.in. Targówek i Pragę-Południe.

Dyżur serwisowy na Pradze-Południe

Na Pradze-Południe, we wtorek 19.09, serwisanci będą czekać na rondzie Waszyngtona, przy Stadionie Narodowym, w godziny: 07:00 – 18:00

Dyżur serwisowy na Targówku

Na Targówku (Bródno), serwis zostanie zorganizowany 21.09 (czwartek), przy skrzyżowaniu ulic Kondratowicza i 20 Dywizji Piechoty WP, niedaleko zachodniego wejścia na stację metra Kondratowicza, w godziny: 07:00 – 18:00.

Ja działa bezpłatny serwis rowerowy pisaliśmy tutaj Bezpłatny serwis rowerowy dla mieszkańców. Zobacz gdzie i w jakich godzinach

Dziękujemy, że przeczytałeś/aś nasz artykuł do końca. Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Dołącz do nas i śledź portal Przegladpraski.pl codziennie na Facebook/Przegladpraski

Kamil Ciepieńko
Kamil Ciepieńkohttps://kamilciepienko.pl/
Redaktor i twórca Przeglądu Praskiego. Publicysta i samorządowiec. Radny dzielnicy Praga-Północ od 2010 r. Z Pragą jest związany od pierwszych dni życia. Fundator i prezes Fundacji Praga Pomaga.

Wiadomości

Wiadomości lokalne