poniedziałek, 20 maja, 2024

Jarmark Floriański na Pradze już w niedzielę. Znamy program

Udostępnij

Artyści, rzemieślnicy i kramy z najróżniejszymi rękodziełami. W najbliższą niedziele odbędzie się Jarmark Floriański. Nie zabraknie muzycznej rozrywki i oczywiście ceremonii wręczenia Florianów.

W niedzielę 12 maja ulica Floriańska zamieni się w miejsce pełne lokalnych artystów, rzemieślników i kramów z najróżniejszymi rękodziełami. – Od godziny 9.00 zapraszamy wszystkich mieszkańców oraz turystów na spacer pomiędzy stoiskami – zachęcają władze dzielnicy.

O godz. 14.00 rozpocznie się program artystyczny. Rozpocznie go Akademia Pana Kleksa i Chór Młodzieżowy Praskie Nuty, który działa przy Urzędzie Dzielnicy Praga-Północ jako efekt warsztatów wokalnych.

Na scenie pojawi się też ks. Bogusław Kowalski ze swoim występem kabaretowym. Następnie kapela Sztajery i Zima w Środku Lata, którą znamy z konkursu Nowe Brzmienie Warszawskich Ulic.

Przed Ceremonią wręczenia Florianów na scenie pojawi się jeszcze wyjątkowy gość, który rozgrzeje atmosferę na Floriańskiej, czyli jedyny w swoim rodzaju Elvis!

Jarmark Floriański zakończy się występem zespołu Power Play.

Podczas Jarmarku spotkacie również przedstawicieli Rady Seniorów, Młodzieżowej Rady Dzielnicy i Dzielnicowej Komisji Dialogu Społecznego. Na Jarmark zapraszamy oczywiście z pupilami – będą mogły skorzystać z porad weterynarza w namiocie Rady Seniorów.

Jarmark Floriański. Program wydarzenia

  • 9.00 – początek kiermaszu
  • 14.00 – Gry/Zabawy/Animacje dla dzieci
  • 14.00 – Piosenki z Akademii Pana Kleksa
  • 14.30 – Chór Młodzieżowy Praskie Nuty
  • 15.00 – Występ ks. Bogusława Kowalskiego
  • 15.30 – Sztajery
  • 16.30 – Występ zespołu Zima w Środku Lata
  • 17.30 – Elvis Show
  • 19.00 – Power Play

Zmiany w organizacji ruchu w czasie jarmarku

Od 11 maja od godz. 20.00 do 13 maja do godz. 4.00 na całej ulicy Floriańskiej będzie obowiązywał zakaz parkowania. Ulica będzie również zamknięta dla ruchu. – Prosimy mieszkańców o przeparkowanie swoich samochodów na okoliczne ulice – apelują władze dzielnicy.

plakat informacyjny
Jarmark Floriański na Pradze. Plan wydarzenia

Jesteśmy na Google News! Dołącz do nas i śledź portal Przegladpraski.pl codziennie

Kamil Ciepieńko
Kamil Ciepieńkohttps://kamilciepienko.pl/
Redaktor i twórca Przeglądu Praskiego. Publicysta i samorządowiec. Radny dzielnicy Praga-Północ od 2010 r. Z Pragą jest związany od pierwszych dni życia. Fundator i prezes Fundacji Praga Pomaga.

Wiadomości

Wiadomości lokalne