piątek, 24 maja, 2024

Kultura dla wszystkich. Dzień otwarty w Domu Kultury Praga

Udostępnij

Wszyscy, którzy chcą poznać i rozwijać swoje artystyczne możliwości, Dom Kultury Praga zaprasza do udziału w całorocznych zajęciach. W tym sezonie czeka na nas ponad 50 kulturalnych propozycji zajęć – płatnych jak i zupełnie darmowych, dla osób od niemowlaka po seniora.

W ramach Dnia Otwartego, który odbędzie się jutro w godz. 12-16, będzie można zapoznać się z ofertą stałych zajęć DK Praga i porozmawiać z prowadzącymi. Co ważne, w tym roku zapisy na zajęcia będą prowadzone wyłącznie za pośrednictwem strony dkpraga.pl

Dzień Otwarty rozpocznie mini koncert zespołu Stef&Mich, który uraczy uczestników standardami jazzowymi. Na zainteresowanych czekają także mini warsztaty i pokazy naukowe. – Podczas Dnia Otwartego będziemy instruować jak poprawnie zapisać się na zajęcia online – tłumaczą organizatorzy.

W Praskim Ogródku Sąsiedzkim, o godz. 20, odbędzie się klimatyczny koncert finałowy z Renatą Przemyk i Akustik Trio. Wstęp wolny.

Nowa oferta DK Praga

Wśród nowych propozycji można znaleźć m.in. zajęcia „Coś z niczego (DIY)”, „Małe i duże teatralne podróże”, zajęcia z grafiki warsztatowej, zajęcia umuzykalniające dla maluchów, gry matematyczne, zajęcia z mnemotechniki, gimnastykę z elementami korektywy, a także zajęcia modelujące sylwetkę.
– Poza tym tradycyjnie czekają na Was zajęcia ruchowe, teatralne, plastyczne i kreatywne, muzyczne, architektoniczne, ceramiczne, naukowe (małe laboratorium), wokalne, z produkcji i realizacji dźwięku, a także językowe – dodają organizatorzy.

PROGRAM DNIA OTWARTEGO

Przestrzeń DK Praga
godz. 12:00-16:00 – spotkania z instruktorami zajęć

Przed budynkiem DK Praga
12:30-13:00 – mini koncert Stef&Mich
13:00-13:30 – naukowe show
13:30-14:00 – mini koncert Stef&Mich
14:00-14:30 – naukowe show
14:30-15:30 – mini koncert Stef&Mich
12:00-16:00 – warsztaty plastyczne

Gościnnik – poczekalnia dla rodziców / parter
12:00-16:00 – strefa wirtualnej rzeczywistości (dwa stanowiska z goglami VR dla dzieci i dorosłych)

Praski Ogródek Sąsiedzki / al. Solidarności 55
20:00 Renata Przemyk – Akustik Trio
wstęp wolny

Dziękujemy, że przeczytałeś/aś nasz artykuł do końca. Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Dołącz do nas i śledź portal Przegladpraski.pl codziennie na Facebook/Przegladpraski

Redakcja
Redakcja
Przegląd Praski. Prawy brzeg informacji

Wiadomości

Wiadomości lokalne