wtorek, 18 czerwca, 2024

Lato w mieście dla młodych przedsiębiorców

Udostępnij

Skąd wziąć pomysł na biznes, czym jest innowacja w biznesie i jak w praktyce należy zarządzać przedsiębiorstwem? W Domu Kultury Praga ruszają dziś warsztaty dla gimnazjalistów pod hasłek: Lepiej przed-siębiorczość.

Zajęcia są organizowane w ramach akcji „Lato w Mieście”. Intencją zajęć jest zwiększenie zainteresowania praskiej młodzieży tematyką przedsiębiorczości, a także zwrócenie ich uwagi na aspekty ekonomii i biznesu. Główny cel, to rozwój kreatywności oraz umiejętności poszukiwania pomysłów na biznes.

Tematyka zajęć będzie dotyczyła m.in: przedsiębiorczości, jako sposobu na karierę zawodową; zasobów przedsiębiorstwa i ich organizacji; partnerstwa w biznesie; zarządzania przedsiębiorstwem w praktyce.

Warsztaty odbędą się dziś, tj. 20 lipca; 23 (czwartek) i 28 (wtorek), w godz. 15-16, w Domu Kultury Praga przy ul. Dąbrowszczaków 2. Uwaga, obowiązują zapisy pod nr tel. 22 618 45 51, wew. 105, 106 i 108.

Organizatorem warsztatów jest Fundacja Miejsce Kreatywne oraz Młodzieżowe Centrum Doskonałości GIGAant.

Dziękujemy, że przeczytałeś/aś nasz artykuł do końca. Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Dołącz do nas i śledź portal Przegladpraski.pl codziennie na Facebook/Przegladpraski

Redakcja
Redakcja
Przegląd Praski. Prawy brzeg informacji

Wiadomości

Wiadomości lokalne