poniedziałek, 24 czerwca, 2024

Masa krytyczna jedzie na Pragę

Udostępnij

Za kilka godzin na stołeczne ulice wyjedzie Masa Krytyczna. Duża część trasy wiedzie po prawym brzegu Wisły. Należy spodziewać się utrudnień.

Tradycyjnie w ostatni piątek miesiąca rowerzyści wyjeżdżają na ulice Warszawy. Na kierowców czekają utrudnienia między godz. 18 a 22.

Cykliści wyruszą z placu Zamkowego i przejadą następującymi ulicami: Krakowskie Przedmieście, Nowy Świat, Świętokrzyska, Rondo ONZ, al. Jana Pawła II, al. Solidarności, a następnie przez most Śląsko-Dąbrowski przejadą na Pragę. Dalej ich trasa poprowadzi: al. „Solidarności”, Targowa, 11 Listopada, Rondo Żaba, św. J. Odrowąża, Matki Teresy z Kalkuty, Rembielińska, L. Kondratowicza, św. Wincentego, Rondo Żaba, S. Starzyńskiego do mostu Gdańskiego. Do końca trasy, czyli pl. Zamkowego cykliści dojadą Międzyparkową, Bonifraterską, pl. Krasińskich, Miodową, Senatorską.

Dziękujemy, że przeczytałeś/aś nasz artykuł do końca. Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Dołącz do nas i śledź portal Przegladpraski.pl codziennie na Facebook/Przegladpraski

Redakcja
Redakcja
Przegląd Praski. Prawy brzeg informacji

Wiadomości

Wiadomości lokalne