piątek, 14 czerwca, 2024

Najmłodszy targ na Pradze już w piątek

Udostępnij

W najbliższy piątek przy ul. Namysłowskiej odbędzie dziecięcy targ zabawek. Będzie się można wymienić, ale też pohandlować. Akcja ma charakter sąsiedzkiej inicjatywy realizowanej wspólnie z VII Ogrodem Jordanowskim.

– Nasza targ to przede wszystkim pomysł na spędzenie wolnego czasu z dziećmi – przekonują organizatorzy. – Do udziału zapraszamy dzieci wraz z opiekunami. W wydarzeniu może wziąć udział każdy za wyjątkiem firm, które w sposób profesjonalny zajmują się sprzedażą.

Aby wziąć udział należy napisać na adres e-mail k.bochenska@warszawalokalnie.waw.pl lub zapisać się bezpośrednio w VII Ogrodzie Jordanowskim. Można też zgłosić się najpóźniej 15 min przed rozpoczęciem targu, ale w takim wypadku organizatorzy nie gwarantują wolnego miejsca. Dzieci do lat 13 mogą sprzedawać i wymieniać własne zabawki tylko pod opieką osób dorosłych.

Przedmiotem wymiany i targu mogą być rzeczy używane, w tym także książki i sprzęt sportowy, ale przeznaczone dla dzieci. Przedmioty powinny być w stanie umożliwiającym dalsze użytkowanie.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny zarówno dla sprzedających jak i dla odwiedzających. Nie jest też pobierana żadna prowizja od sprzedanych lub wymienianych zabawek.

– Uczestnicy sami tworzą swoje stoisko. Miejsca są wskazywane są według kolejności przybycia. Mile widziany jest własny kocyk, stolik, torebki na zabawki, kartki z cenami – mówią organizatorzy.

Targ wymiany i handlu odbędzie się w piątek 11 maja, w godz. 17-19 w VII Ogrodzie Jordanowskim przy ul. Namysłowskiej 21.

Dziękujemy, że przeczytałeś/aś nasz artykuł do końca. Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Dołącz do nas i śledź portal Przegladpraski.pl codziennie na Facebook/Przegladpraski

Redakcja
Redakcja
Przegląd Praski. Prawy brzeg informacji

Wiadomości

Wiadomości lokalne