niedziela, 14 kwietnia, 2024

Noc Pragi na Ząbkowskiej. Zagrają MIG i Kasia Popowska

Dla wszystkich, dla których koniec wakacji oznacza koniec wszystkiego, mamy dobrą wiadomość: przed nami gruby weekend na Pradze!

Po czterech latach przerwy na Pragę wraca jedna z najważniejszych imprez w Warszawie: Święto ulicy Ząbkowskiej. Organizatorzy postanowili w tym roku połączyć dwie imprezy: czerwcową Noc Pragi i wrześniowe Święto. To jednak nie koniec zmian. Scena stanie tym razem przy ul. Targowej, a nie jak to bywało wcześniej na skrzyżowaniu Ząbkowskiej i Brzeskiej. Główna ulica imprezy zostanie zamknięta dla ruchu aż do ul. Markowskiej i zamieni się w deptak z ogródkami.

Druga część imprezy odbywać się będzie na ulicy Brzeskiej, gdzie pod nr 16 będzie scena alternatywna zarządzana przez praskiego attaché kulturalnego Jacka Schmidta. Będzie to głównie zakątek młodzieżowy, gdzie będzie dominował hip-hop, breakdance i taniec orientalny. Gwiazdami sceny będzie praski zespół Hope 4 Street.

Wśród gwiazd, które wystąpią na stronie głównej usłyszymy m.in. Jana Pietrzaka, Kapele Staśka Wielanka oraz Kapele z Chmielnej. Wieczorem zagrają MIG oraz Kasia Popowska. Gwiazdą Święta, która pojawi się przed godz. 21, będzie Oddział Zamknięty.

Trzeba też pamiętać, że dziś od godz. 20 do niedzielnego poranka (do 5 rano) Ząbkowska będzie zamknięta na odcinku od Targowej do Markowskiej, podobnie jak Brzeska od Białostockiej do Kijowskiej.

201509-noc-pragi-zabkowska

Redakcja
Redakcja
Przegląd Praski. Prawy brzeg informacji

Najnowsze informacje

Podobne wiadomości