wtorek, 23 lipca, 2024

Nowa stacja naprawy rowerów na Pradze. Inicjatywa radnego

Udostępnij

Od dziś mieszkańcy Pragi mogą korzystać z nowej stacji naprawy rowerów. Stacja została zamontowana w ogrodzie jordanowskim przy ul. Namysłowskiej.

Samoobsługowa stacja naprawy rowerów to pomysł radnego Pragi-Północ, Kamila Ciepieńko. – W okolicy nie ma miejsc, w których moglibyśmy przeprowadzić nieskomplikowaną naprawę roweru, np. wyregulować hamulce czy zmienić dętkę w oponie – tłumaczy radny. – Na stacji jest też zamontowana pompka do roweru.

Samoobsługowa stacja dla mieszkańców Pragi

Stacja została bezpłatnie przekazana i zamontowana przez Sport Bike, sklep i serwis rowerowy przy ul. Łodygowej 27. Na stacji znajdziemy m.in. wkrętaki, klucze i pompkę z adapterem na wszystkie zawory.

– Każda nasza samoobsługowa stacja naprawy rowerów jest zaopatrzona w dokładną instrukcję obsługi. Dzięki temu, naprawa roweru przebiega sprawnie i szybko – mówi Marcin Domański, właściciel firmy Sport Bike.

Warto pamiętać, że dokonanie prawidłowej naprawy roweru wymaga pewnej wiedzy. Poniżej zamieszczamy link do krótkiej instrukcji dotyczące tego, jak wykonywać poszczególne naprawy Instrukcja korzystana ze stacji naprawy rowerów.

Marcin Domański z firmy Sport Bike i Kamil Ciepieńko, radny dzielnicy Praga-Północ

Dziękujemy, że przeczytałeś/aś nasz artykuł do końca. Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Dołącz do nas i śledź portal Przegladpraski.pl codziennie na Facebook/Przegladpraski

Redakcja
Redakcja
Przegląd Praski. Prawy brzeg informacji

Wiadomości

Wiadomości lokalne