poniedziałek, 20 maja, 2024

Nowe kosze zaśmiecają park. 35 pojemników w parku Praskim czeka na odbiór

Udostępnij

W parku Praskim pojawiły się nowe pojemniki na śmieci, jednak wciąż nie można z nich korzystać. Pojemniki są owinięte folią i kartonem, których kawałki odrywają się i zaśmiecają park. Sprawdziliśmy, co się dzieje.

Jak udało nam się ustalić, pojemniki na śmieci zaczną służyć odwiedzającym park od jutra. Wtedy nastąpi też oficjalny odbiór pojemników przez pracowników Zarządu Zieleni. – Jeśli zakończy się pozytywnie kosze zostaną udostępnione użytkownikom parku – mówi nam Karolina Kwiecień-Łukaszewska, rzecznik Zarządu Zieleni.

Jak tłumaczy, do czasu odbioru kosze zostały zabezpieczone, aby nie uległy zabrudzeniu i zniszczeniu.

Nowe kosze pojawiły się wzdłuż głównych alei parku, przy al. Łukasiewicza i al. Dziadka Lisieckiego. Są większe od istniejących pojemników. Zarząd Zieleni zamontował 35 pojemników.

Dziękujemy, że przeczytałeś/aś nasz artykuł do końca. Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Dołącz do nas i śledź portal Przegladpraski.pl codziennie na Facebook/Przegladpraski

Kamil Ciepieńko
Kamil Ciepieńkohttps://kamilciepienko.pl/
Redaktor i twórca Przeglądu Praskiego. Publicysta i samorządowiec. Radny dzielnicy Praga-Północ od 2010 r. Z Pragą jest związany od pierwszych dni życia. Fundator i prezes Fundacji Praga Pomaga.

Wiadomości

Wiadomości lokalne