poniedziałek, 15 kwietnia, 2024

Nowe oświetlenie na Orliku przy Szanajcy

Dzielnica wymieniła oświetlenie na Orliku przy ul. Szanajcy. Jak przekonują władze Pragi, teraz będzie taniej i jaśniej. Stare konstrukcje zostały wymienione na nowoczesne ledy.

Wszystkie lampy zostały wymienione na nowoczesne, energooszczędne i wydaje oświetlenie typu LED. Razem zostało wymienionych 30 naświetlaczy.

Boisk piłkarskie i wielofunkcyjne przy Szanajcy

Orlik przy ul. Szanajcy 5, przy Technikum Geologiczno-Geodezyjno-Drogowym i Liceum Ogólnokształcącym, został otwarty w czerwcu 2010 r. Termin otwarcia boisk został wówczas przesunięty ze względu na alarm przeciwpowodziowy. W styczniu 2022 r. boisko piłkarskie w okresie zimowym jest przykrywane przez hale pneumatyczną. Kompleks jest oświetlony przez osiem słupów.

Boisko do piłki nożnej ma wymiary 30 m x 62 m, z czego pole gry to 26 m x56 m. Boisko wielofunkcyjne do koszykówki i piłki siatkowej ma wymiary 19,1 m x 32,1 m.

Z obiektu można korzystać na zasadach wcześniejszej rezerwacji pod nr tel. 514 816 064 lub e-mail: orliki@dosir.waw.pl. Boisko jest otwarte od poniedziałku do niedzieli w godz. 10.00-21.30.

Kamil Ciepieńko
Kamil Ciepieńkohttps://kamilciepienko.pl/
Redaktor i twórca Przeglądu Praskiego. Publicysta i samorządowiec. Radny dzielnicy Praga-Północ od 2010 r. Z Pragą jest związany od pierwszych dni życia. Fundator i prezes Fundacji Praga Pomaga.

Najnowsze informacje

Podobne wiadomości