czwartek, 20 czerwca, 2024

Nowy numer gazety jest już na Pradze. Przegląd Praski znów w druku!

Udostępnij

W największych sklepach, w przychodniach i aptekach można już znaleźć papierowe wydanie Przeglądu Praskiego. Nasza gazeta jest także dostępna w internecie.

Tematem numeru jest przegląd wydarzeń na Pradze w 2023 r. Nowy budynek komunalny i hala sportowa to największe inwestycje minionego roku. Ale w ich cieniu powstawały też mniejsze. Piszemy o tym! Nie boimy się trudnych tematów, dlatego zwracamy uwagę władz miasta na niedoskonałości budżetu obywatelskiego i kontrowersję wokół idei tzw. miasta 15-minutowego. Interweniujemy też w sprawie pomysłu likwidacji apteki przy ul. Jagiellońskiej. Jak zawsze stajemy murem za mieszkańcami. Na naszych łamach swoimi refleksjami dzielą się też radni dzielnicy.

Dziękujemy, że przeczytałeś/aś nasz artykuł do końca. Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Dołącz do nas i śledź portal Przegladpraski.pl codziennie na Facebook/Przegladpraski

Kamil Ciepieńko
Kamil Ciepieńkohttps://kamilciepienko.pl/
Redaktor i twórca Przeglądu Praskiego. Publicysta i samorządowiec. Radny dzielnicy Praga-Północ od 2010 r. Z Pragą jest związany od pierwszych dni życia. Fundator i prezes Fundacji Praga Pomaga.

Wiadomości

Wiadomości lokalne