piątek, 14 czerwca, 2024

Pakiet antykryzysowy dla praskich firm

Udostępnij

Pandemia koronawirusa po raz kolejny uderzyła w lokalną gospodarkę. Restauracje, sklepy czy zakłady usługowe szczególnie to odczuły. My tak samo. Jak długo potrwa ten stan zawieszenia? Nie wiemy, ale spodziewamy się najgorszego, dlatego musimy się zorganizować i wzajemnie wspierać.

Wydawca gazety i portalu „Przegląd Praski” postanowił o wprowadzeniu Praskiej Tarczy Antykryzysowej. Zapraszamy do bezpłatnej obecności na portalu w dziale „Firmy i usługi”. Nie ma tu żadnego haczyka ani ukrytych opłat, po prostu chcemy pomóc. W ramach naszego antykryzysowego pakietu dajemy Wam możliwość umieszczenia nazwy firmy, opisu prowadzonej działalności, zdjęcia i danych kontaktowych. Mamy nadzieję, że w ten sposób przysłużmy się Waszym interesom, którą są też przecież naszymi. Wiadomo, każdy zysk zostaje na Pradze. Jedyny warunek jest taki, że Wasza firma musi znajdować się na terenie Pragi-Północ albo prowadzić działalność z myślą o mieszkańcach naszej dzielnicy. Uwaga, będziemy to weryfikować!

Nasz pakiet jest przede wszystkim dla tych, którzy naprawdę potrzebują wsparcia. Innych, tym, którym się wiedzie, zapraszam do kontaktu z naszym działem reklamy:)

Zgłoszenie do pakietu antykryzysowego można wysyłać na adres: reklama@przegladpraski.pl

 

Dziękujemy, że przeczytałeś/aś nasz artykuł do końca. Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Dołącz do nas i śledź portal Przegladpraski.pl codziennie na Facebook/Przegladpraski

Kamil Ciepieńko
Kamil Ciepieńkohttps://kamilciepienko.pl/
Redaktor i twórca Przeglądu Praskiego. Publicysta i samorządowiec. Radny dzielnicy Praga-Północ od 2010 r. Z Pragą jest związany od pierwszych dni życia. Fundator i prezes Fundacji Praga Pomaga.

Wiadomości

Wiadomości lokalne