wtorek, 23 lipca, 2024

Piłkarze praskiej Błyskawicy przygotowują się do nowego sezonu

Udostępnij

Błyskawiczni zbierają siły na nowy piłkarski sezon. Drużyna przebywa na obozie w Hiszpanii i jak udało nam się ustalić, nie ma zbyt wiele czasu na odpoczynek.

W ośrodku szkoleniowym w miejscowości Calella, na wybrzeżu Costa Brava, piłkarze z Pragi-Północ regenerują siły po trudach ligowych zmagań. Drużyna bierze też udział w treningach prowadzonych przez trenerów Premia De Dalt z klubu Girona FC, który występuje Segunda División, czyli w polskim odpowiedniku pierwszej ligi.

Drużyna z warszawskiej Pragi nie ma zbyt wiele czasu na odpoczynek. Najstarszy rocznik UKS Błyskawica rozpocznie treningi już w sierpniu, w tym samym miesiącu rozgra też pierwsze mecze w lidze. Młodsze roczniki wybiegną na boiska dopiero we wrześniu.

Dziękujemy, że przeczytałeś/aś nasz artykuł do końca. Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Dołącz do nas i śledź portal Przegladpraski.pl codziennie na Facebook/Przegladpraski

Kamil Ciepieńko
Kamil Ciepieńkohttps://kamilciepienko.pl/
Redaktor i twórca Przeglądu Praskiego. Publicysta i samorządowiec. Radny dzielnicy Praga-Północ od 2010 r. Z Pragą jest związany od pierwszych dni życia. Fundator i prezes Fundacji Praga Pomaga.

Wiadomości

Wiadomości lokalne