piątek, 14 czerwca, 2024

Plac Hallera lokalnie

Udostępnij

W sobotę na Pradze-Północ odbędzie się Festiwal Organizacji Pozarządowych. Wydarzenie rozpocznie pełen emocji dzień, którego finałem będzie Święto Placu Hallera.

Festiwal Organizacji Pozarządowych (NGO) rozpocznie się o godz. 11 na pl. Hallera. Tego dnia organizacje pozarządowe, które na co dzień działają na terenie dzielnicy, przedstawią się mieszkańcom i pokażą to, co mają najlepszego do zaoferowania

– Będzie to idealna okazja, żeby poznać lokalnych działaczy i organizacje, które animują praską przestrzeń – zachęcają organizatorzy.

Podczas Festiwalu działać będzie scena otwarta, na której przedstawiciele organizacji oraz ich podopieczni zaprezentują się od strony artystycznej w różnych wymiarach. Festiwal zakończy koncert Kapeli Szczupaki.

Święto Placu Hallera

W tym samym miejscu o godz. 15 rozpocznie się Święto Placu Hallera. Na scenie usłyszymy zespół Teściowa Śpiewa, a o 16.30 tanecznym krokiem przejdziemy do Dancingu Międzypokoleniowego. DJ zadba o muzykę, która nie tylko połączy, ale też poruszy wszystkie pokolenia. Podczas Dancingu śpiewać będzie Blu Mantic, nowojorski wokalista, który kilka lat temu przeprowadził się do Warszawy.

W trakcie drugiej części dnia, w godz. 16-18, będzie okazja, żeby spotkać się i porozmawiać z tegorocznymi autorami projektów do budżetu obywatelskiego. Będzie to możliwość do rozwiania wszelkich wątpliwości i zapytania u źródła o pomysł na projekty, na które będzie można zagłosować do 23 września.

Dziękujemy, że przeczytałeś/aś nasz artykuł do końca. Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Dołącz do nas i śledź portal Przegladpraski.pl codziennie na Facebook/Przegladpraski

Kamil Ciepieńko
Kamil Ciepieńkohttps://kamilciepienko.pl/
Redaktor i twórca Przeglądu Praskiego. Publicysta i samorządowiec. Radny dzielnicy Praga-Północ od 2010 r. Z Pragą jest związany od pierwszych dni życia. Fundator i prezes Fundacji Praga Pomaga.

Wiadomości

Wiadomości lokalne