poniedziałek, 15 lipca, 2024

Stacja Szwedzka [WIZUALIZACJA]. Objazdy i utrudnienia w ruchu [MAPA]

Udostępnij

Rozbudowa II linii metra nabiera rumieńców. Zanim jednak podziemna kolejka dojedzie na Targówek, mieszkańcy muszą się przygotować na utrudnienia w ruchu drogowym.

Pierwsze zmiany zostaną wprowadzone w nocy z piątku na sobotę z 29 na 30 kwietnia – zwężona o jeden pas ruchu zostanie ul. Szwedzka. Przez około dwa  miesiące na kilkusetmetrowym odcinku będzie obowiązywał ruch jednokierunkowy – w stronę ul. 11 Listopada. Objazd prowadzi ul. Strzelecką, Środkową i Stalową. Powodem zmian jest przebudowa instalacji podziemnych w związku z rozbudową II linii metra.

rozbudowa_2_linii_metra-objazdy

Stacja „Szwedzka”, o której pisaliśmy m.in. tutaj Stacja metra przy ul. Szwedzkiej i wentylatornia przy ul. Ratuszowej, będzie zlokalizowana pod ul. Strzelecką, niedaleko skrzyżowania z ul. Szwedzką – pomiędzy budynkiem przy ul. Strzeleckiej 46 a teren Zajezdni Autobusowej MZA „Stalowa”.

stacja-metra-szwedzka-2

źródło: UM Warszawa

Dziękujemy, że przeczytałeś/aś nasz artykuł do końca. Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Dołącz do nas i śledź portal Przegladpraski.pl codziennie na Facebook/Przegladpraski

Redakcja
Redakcja
Przegląd Praski. Prawy brzeg informacji

Wiadomości

Wiadomości lokalne