piątek, 14 czerwca, 2024

Trenerzy praskiej Jagiellonki zostali mistrzami Polski

Udostępnij

Sztafeta pływaków, na co dzień trenerów klubu MKS Jagiellonka, a przy tym nauczycieli w szkole podstawowej nr 50 przy ul. Jagiellońskiej, zdobyła mistrzostwo Polski w pływaniu.

Trenerzy startowali w II Otwartych Mistrzostwach Polski Nauczycieli i Pracowników Oświaty w Pływaniu w Białymstoku. Sztafeta zdobyła złoto na dystansie 4×50 m stylem dowolnym w kategorii mix z ogromną przewaga nad pozostałymi drużynami.

– Jak widać nie tylko mają wspaniałych zawodników, którzy od lat osiągają bardzo dobre wyniki w pływaniu i dwuboju, ale sami rywalizując z innymi trenerami nie pozostają w tyle, i to mimo upływu lat – przekonują przedstawiciele szkoły.

W zawodach wzięli udział: Krzysztof Klepko – Mistrz Polski na 100 m stylem grzbietowym, Wicemistrz Polski na 50 m stylem dowolnym, Michał Gozdalik- dwukrotny Mistrz Polski na 50 m stylem dowolnym i 50 m stylem klasycznym, Anetta Bugaj – Mistrzyni Polski na 50 m stylem dowolnym oraz Wicemistrzyni Polski na 100 m stylem grzbietowym i Ilona Neuhorn- dwukrotna Wicemistrzyni Polski na 50 m stylem dowolnym i 50 m stylem klasycznym w swojej kategorii wiekowej.

Dziękujemy, że przeczytałeś/aś nasz artykuł do końca. Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Dołącz do nas i śledź portal Przegladpraski.pl codziennie na Facebook/Przegladpraski

Redakcja
Redakcja
Przegląd Praski. Prawy brzeg informacji

Wiadomości

Wiadomości lokalne