poniedziałek, 27 maja, 2024

Trwa rekrutacja najmłodszych. Sprawdź czy dziecko zostało przyjęte do szkoły lub przedszkola

Udostępnij

Trwa rekrutacja do praskich podstawówek i przedszkoli. Już dziś rodzice mogą sprawdzić, do której placówki zostało zakwalifikowane ich dziecko. Kolejny krok, to potwierdzenie woli zapisu dziecka do danej szkoły lub przedszkola.

Trwa rekrutacja nowych wychowanków i pierwszaków. W rekrutacji, oprócz publicznych placówek, biorą także udział niepubliczne przedszkola konkursowe oraz przedszkola publiczne prowadzone przez inne organy.

Listy są zamieszczone w elektronicznym systemie rekrutacyjnym. Do 29 kwietnia, do godz. 16, rodzice będą potwierdzali wolę zapisu dziecka do przedszkola (lub szkoły), do którego zostało zakwalifikowane.

Listy dzieci przyjętych i nieprzyjętych zostaną opublikowane 4 maja o godz. 13.00.

Dziękujemy, że przeczytałeś/aś nasz artykuł do końca. Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Dołącz do nas i śledź portal Przegladpraski.pl codziennie na Facebook/Przegladpraski

Kamil Ciepieńko
Kamil Ciepieńkohttps://kamilciepienko.pl/
Redaktor i twórca Przeglądu Praskiego. Publicysta i samorządowiec. Radny dzielnicy Praga-Północ od 2010 r. Z Pragą jest związany od pierwszych dni życia. Fundator i prezes Fundacji Praga Pomaga.

Wiadomości

Wiadomości lokalne