czwartek, 20 czerwca, 2024

Urzędnicy rozdają kwiaty mieszkańcom Warszawy. Wiemy, gdzie będą czekać na chętnych

Udostępnij

Jutro z samego rana na warszawskich pętlach autobusowych urzędnicy, zajmujący się oczyszczaniem miasta, będą rozdawać kwiaty. Sprawdziliśmy, w którym miejscu na Pradze-Północ będzie można otrzymać sadzonki.

Zarząd Oczyszczania Miasta, który zajmuje się m.in. utrzymaniem w czystości warszawskich przystanków, po raz kolejny będzie rozdawał kwiaty. Tym razem do mieszkańców trafią pelargonie, które w czasie lata rozkwitały w kwietnikach na pętlach autobusowych i tramwajowych. – Jeśli odpowiednio je przezimujecie, w przyszłym roku ozdobią Wasze ogródki i balkony – tłumaczą urzędnicy.

Pelargonie będzie można odebrać z trzech pętli: Nowe Bemowo, Wiatraczna, Żerań FSO. Urzędnicy będą czekali na chętnych od godz. 7 rano. – Pamiętajcie, żeby zabrać pojemnik do transportu kwiatów – apelują.

Miasto przygotowuje się już do jesiennych kompozycji, czyli obsadzenia kwietników wrzosami, wrzoścami i kapustą ozdobną.

Dziękujemy, że przeczytałeś/aś nasz artykuł do końca. Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Dołącz do nas i śledź portal Przegladpraski.pl codziennie na Facebook/Przegladpraski

Wiadomości

Wiadomości lokalne