poniedziałek, 22 kwietnia, 2024

Utrudnienia dla kierowców na Okrzei i Sierakowskiego. Prace potrwają do końca kwietnia

Od poniedziałku na kierowców czekają utrudnienia. Na skrzyżowaniu ulic Okrzei i Sierakowskiego rozpocznie się remont sieci wodociągowej. Utrudnienia potrwają do końca kwietnia.

W poniedziałek 7 marca warszawscy wodociągowcy rozpoczną prace na skrzyżowaniu ulic Okrzei i Sierakowskiego. Środkowy pas ul. Okrzei, przed skrzyżowaniem, zostanie wyłączony z ruchu. Kierowcy będą mieli do dyspozycji lewy pas, z którego będą mogli skręcić w kierunku al. „Solidarności” oraz prawy pas, na którym będzie możliwość jazdy prosto w kierunku ul. Targowej lub skrętu w prawo – w stronę Portu Praskiego.

Wjazd ulicą Sierakowskiego na skrzyżowanie od strony Portu Praskiego będzie zwężony, ale utrzymane zostaną dwa kierunki ruchu. Wyspa wygradzająca zatokę parkingową zostanie zdemontowana, a sama zatoka czasowo zlikwidowana. Kierowcy jadący w stronę ul. Okrzei będą poruszać się pasem, który do tej pory prowadził w przeciwną stronę. Obowiązywać ich będzie także nakaz skrętu w prawo w ul. Okrzei. Nie będzie możliwości jazdy prosto na skrzyżowaniu ul. Sierakowskiego w stronę al. „Solidarności”.

Prace mają potrwać do końca kwietnia.

Kamil Ciepieńko
Kamil Ciepieńkohttps://kamilciepienko.pl/
Redaktor i twórca Przeglądu Praskiego. Publicysta i samorządowiec. Radny dzielnicy Praga-Północ od 2010 r. Z Pragą jest związany od pierwszych dni życia. Fundator i prezes Fundacji Praga Pomaga.

Najnowsze informacje

Podobne wiadomości